Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig van szükség a babakocsira?

Meddig van szükség a babakocsira?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy átlagosan meddig tart a babakocsis időszak? Ti meddig használtátok?
2010. aug. 14. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

mindennapi szinten egy éves korig mert kb. akkor tanulnak meg járni tehát ide -oda menni vele addig kell.

de egy év után is nagyon hasznos hiszen ha meg is tanul járni még nem tud nagy távokat megtenni igy hosszabb utakra még kell mert beleül és alhat is benne.


persze jó a kis tolható bringa is de abban nem tudja elengedni magát nem tud pihenni mert ülni kell benne.


szóval úgy két - két és fél éves korig...

de egy éves kortól sem butaság egy dönthető háttámlájú kocsi épp ezért.

2010. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos lányom és mnég simán használjuk, szeret is benne lenni, ha meglátja, már nyútja a kezét, hogy be akar szállni.

Szoktunk menni vásárolni, sétálni, fagyizni.

Ez a babakocsink van születése óta nagyon szeretem,

(bazi nagy kosara van alul) és TS-es, igaz ahordozót már régen kinőtte, nem kellett külön venni.

Nem mózeskosaras, hanem fektethető, így az elejétől tudott benne feküdni, volt hozzá újszülött szűkítő és lábzsák.

Még tervezem használni egy darabig.


Más ilyenkor a 2. vagy a 3. babkocsinál tart, mondjuk sosem értettem a logikát, amikor mi megvettük a kocsit, hosszú távra terveztem vele, nem pár hónapra.

Ja és fő szempont volt, hogy beleférjen a nem túl nagy autónk, még kisebb csomagtartójába.

2010. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 hónapos és még használjuk.Hosszú távon nem gyalogol még, és szeret is kocsizni.Így nekem is könnyebb a bevásárlás. Még télen tuti, hogy használjuk, aztán majd látjuk. Februárba lesz 2 éves.
2010. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második

Én is akarom télen még használni, lányom márciusban lesz 2 éves.

2010. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Az én kislányom a napokban lesz 1 éves, még csak kapaszkodva áll, és bízom benne, hogy a mi babakocsink is kibír még legalább 1 évet. Ő is szereti a babakocsit, bár ha egyszer kiveszem (játszótér, ...), többet nem lehet visszatenni morgás nélkül. :)

Bízom a babakocsiban, nem egy csúcsmárkás méregdrága modell, de azért szeretjük, remélem kihúzza a babakocsikázós korszakot. :)

2010. aug. 14. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát gyerek és életmód függő:) A barátnőm kislánya 17-18 hós kora óta bele se hajlandó ülni a babakocsiba...

Az én fiam 2 és féléves imád babakocsizni!! Mondjuk messze lakunk a belvárostól, nem tömegközlekedünk ahnem sétálunk és annyit azért nem bír gyalogolni.

Szóval nagyon szereti, most épp tesóbabakocsink van mivel van egy féléves huga.

2010. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is csak a környéken bóklászunk, a kertvárostól messze van a belváros. :) Jó lehet együtt kocsikázni a tesóval. :)
2010. aug. 15. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!