Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen név illik...

Szerintetek milyen név illik a Gáspár név mellé?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy megint kisfiam lesz, és a férjem tett egy meggondolatlan kijelentést, hogy akkor apukám nevét kapja. A neve: Vincze .......Gáspár vagy Vincze Gáspár ....... lenne.

Van már egy Maja nevű kislányom, és egy Barnabás Zoltánom, aki szintén az apukája után Zoltán, de Barnusnak szólítjuk. Szerintetek?


2010. aug. 13. 09:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vincze Gáspár Levente
2010. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a Boldizsár tetszik.
2010. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vincze Gáspár Róbert
2010. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vincze Gáspár Gellért

Vincze Gáspár Bence

Vincze Gáspár Vilmos

2010. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, az a jó,hogy így látva olyan nevek is képbe kerülnek, amik egyáltalán nem jutnának eszünkbe, de mégis így leírva jól hangzanak.
2010. aug. 15. 18:51
 16/17 anonim ***** válasza:
13:07 vagyok. Melyik nyerte el a tetszésed?
2010. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Majd a férjem mondja rá az ament,mert az előző két gyermeknél inkább én választottam, így most ő akar. Neki a szíve csücske a Levente, a Viktor, Zalán.A Gellért is tetszik neki. A Leventének a becézésével van a bajom, hogy Levizni kell, az meg nem tetszik. Még nem határozott, én meg várom még az "ez az igazi érzést". Az biztos, hogy tényleg szép a két G egymás mellett, nomeg a G és V is.
2010. aug. 16. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!