Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen név illik...

Szerintetek milyen név illik a Gáspár név mellé?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy megint kisfiam lesz, és a férjem tett egy meggondolatlan kijelentést, hogy akkor apukám nevét kapja. A neve: Vincze .......Gáspár vagy Vincze Gáspár ....... lenne.

Van már egy Maja nevű kislányom, és egy Barnabás Zoltánom, aki szintén az apukája után Zoltán, de Barnusnak szólítjuk. Szerintetek?


2010. aug. 13. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Győző
2010. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért nem elég neki egy név?

Vincze Gáspár

Nem kell ezt bonyolítani.

2010. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Vincze Gáspár Győző XD
2010. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

jót nevettem :-))) de nem lesz Vincze Gáspár Győző :-)


Azért nem elég neki az egy név, mert annak idején ragaszkodtam, hogy a másik fiamnak két neve legyen, mert nagyon sok a Zoltán a férjem családjában, és akartam, hogy legyen saját neve, szóval most a férjem is ilyesmi okból nem akarja, hogy csak egy neve legyen a kicsinek.

2010. aug. 13. 09:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Boldizsar :)
2010. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Vincze Viktor Gáspár

Vincze Gáspár Viktor

Vincze Gáspár Vencel

Vincze Gáspár Gábriel

Vincze Gáspár Gellért

Vincze Gáspár Gergő

Vincze Gáspár Valentin

Vincze Vendel Gáspár

Vincze Gáspár Vajk

Vincze Vitéz Gáspár

Vincze Vince?:):)

Valamelyik elnyerte tetszésed? A vince csak vicc volt ám.... nem haragszol meg ugye?

2010. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Annak idején a Viktor is esélyes volt a Vencellel is játszottunk gondolatban, meg a Vulkánnal is, a férjem temperamentuma miatt, de azért egyik sem volt igazi :-)
2010. aug. 13. 10:21
 8/17 A kérdező kommentje:
jól hangzanak a két G betűsek is egymás mellett, bár sose gondoltam volna Gellértre, vagy Gergőre, de tényleg szép együtt. Tegnap eszembe jutott a Benedek név, de kicsit soknak tűnik a Gáspár mellett, elég hosszú mind a kettő.
2010. aug. 13. 10:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Unokatesóm: Vincze Zsolt,apukája: Vincze Zsolt József,nagypapa (mamám tesójának a férje: Vincze József szintén.

A lányok: Vincze Márta az unokatesóm,anyujuk: Vincze József Zsoltné s ő is Márta egyébként:)

Szerintem a Zsolt gyönyörű név:)

2010. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Barnabás mellé egy Bálint vagy Balázs?

Vincze Bálint Gáspár. Szerintem jó.

2010. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!