Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játszóházat tartjátok...

Melyik játszóházat tartjátok a legjobbnak - játékok, tisztaság, ár figyelembe vételével - Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a Lurdy házba járok, ill. a Elevenparkot látogatjuk,bár ez az utóbbi inkább nagyobb gyerekeknek való szerintem,de az én 2 éves pici fiam is nagyon jól elszórakozik.
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyerek, akit vinnél?

Fiaim 5 és 7 évesek, ők az Elevenparkot szeretik a legjobban.

2010. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ó az én babám még pöttöm, csak 11 hónapos... van itt játszóház a közelünkbe, de nagyon nem tiszta, hogy finoman fejezzem ki magam. :-(
2010. aug. 12. 12:34
 4/14 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom 14 hónapos.1 éves kora óta járunk vele játszóházba ha rossz idő van,vagy unatkozunk.már nagyon sok helyen voltunk,de mindegyiket koszosnak és drágának találtam,kívéve az eleven parkot!tényleg szupi hely és biztos hogy élvezné a babád is és te is!!mi nagyon szeretünk oda járni!
2010. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a Lurdy tiszta és szerdánként féláron van.

Az én babám most 16 hós, de 1 éves kora óta nagyon szereti. :)

2010. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi még nem voltunk játszóházban, babám jövőhéten lesz 1 éves, szerintem a hétvégén elmegyünk a Ludyba, kipróbáljuk, hogy tetszik neki.
2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elevenpark. 11 hónapos kora óta járunk oda.
2010. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
M5 Kalandpark-Gyerekcenter, nagyon jó, most nyílt, tágas, van elkerített rész a kicsiknek. Még nem fedezték fel sokan.
2010. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fun Learning Fejlesztő Játszóház, Prielle Kornélia u. 19/B, 1117


SZAKemberek működtetik!

2012. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dunakeszi Élményváros, közel a IV. kerülethez. Nagyon jók az árak, 2 év alatt ingyenes. Mi azt szoktuk csinálni, hogy délelőtt megyünk, délben haza aludni, délután vissza megyünk. Napi karszalagos rendszer van. Külön helység a pelenkázáshoz, szoptatáshoz. Elkerített rész a piciknek. Kávé, kaja olcsó. [link]
2012. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!