Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játszóházat javasoljáto...

Melyik játszóházat javasoljátok Debrecenben?

Figyelt kérdés
Kisfiamat 2.szülinapjára szeretnénk játszóházba vinni,de nem tudjuk melyik a neki való.
2011. jan. 14. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Két játszóházról tudok Debrecenben, az egyik a Burgundia utcán van a régi ruhagyár épületében a Hangyaboly, a másik az Interspar emeletén. A Hangyabolyban voltam annak idején, amikor megnyílt, de nem gyerekkel, hanem aki akkor ott dolgozott látogattam meg. Akkor jól nézett ki, új volt, szép volt. De ennek már sok éve.

Szerintem az a legegyszerűbb, ha elmentek és megnézitek mindegyiket, hogy milyen, mit tudnak nyújtani, mennyi idős gyerekeknek való, stb. és az alapján eldöntitek. Hidd el, senki nem fog egy rossz szót sem szólna. Ha igen, akkor oda nem is kell mennetek a kisfiatokkal.

Isten éltesse a nagylegényt!

:D

2011. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az interspar emeletén levő elég pici,bár bent még nem voltam,de kivülről is látszik.Az gyermekmegőrző is egyben.a másikról sajnos nem tudok semmit,csak láttam már,hogy ott van
2011. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok!
2011. jan. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!