Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák? Szoktatok...

Budapesti anyukák? Szoktatok turizni járni? Lenne kedvetek egy turi baba-mama találkozóhoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
jó ötlet, de nem tudom, tudod-e, hogy szokott ilyen lenni. baba-mama ruha börzének hívják.
2010. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ja én nem olyanra gondoltam, hanem csak egy egyszerű kis turkálásra, amikor a babákkal elmegyünk, és lehet beszélgetni, meg ilyenek! :)
2010. aug. 12. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem vannak kedvenc helyeim és szívesen megyek kisfiammal. Te pontosan milyen turi baba-mama találkozóra gondolsz?

2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, szoktál járni valahová?
2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Igen,mi az összes Háda turiba járkálunk!

Csak arra gondoltam, hogy annyi anyukát látok aki egyedül turizik, egy kicsit fel lehetne dobni, ha mondju megbeszélnénk, hogy hová megyünk, találkozunk ott és együtt elkezdeni turizni! Beszélgetni, meg ilyenek! :)

2010. aug. 12. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont a Háda maradt ki eddig nekünk. :) milyenek ott a gyerkőc ruhák? Mivel szoktál odamenni? Nekem a BKVzás még nem nagyon megy :(
2010. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!