Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi úgy hogy nem...

Más is érzi úgy hogy nem kötődik hozzá a babája?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos,bárkivel szivesen elvan,nevetgél(velem is),tehát ugyanúgy viselkedik velem is mint az idegenekkel.

Tegnap rábiztam a húgomra amig orvoshoz mentem,mikor hazaértem nem különösen foglalkozott velem.Ez még normális ebben a korban?Mikor fog ragaszkodni a szüleihez?


2010. aug. 11. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos múlt a kisfiam, ha az apja hazajön, rohan elé (mászva). Úgy siet, majdhogynem elesik. Ha én elmegyek valahová, nem sír utánam, és ha hazajövök, rám sem hederít, nincs haverfelvétel. De ez csak azért van, mert egész nap velük vagyunk, nyugi!
2010. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen ez igy normalis,majd par honap mulva le sem birod rakni ugy sir utannad.


[link]


Itt erdemes olvasgatnod ebben a temaban.

2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

22 hós imádja a mamáját - anyósomat- de vasárnap szalad elénk anya anya anya mondja be se áll a kis szája babanyelven meséli mi volt mit csináltak ...


ha itthon vagyunk este is puszilgat jön kiváncsiskodik idetolja a kis orrát aztán kéri hogy menjek oda ahová ő gondolja és ha ott vagyok egy nagy puszit nyom az arcunkra...


szóval változik majd

2010. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most múlt egy éves és mostaniban kezdem észre venni rajta a változást. Ha egy pár percre rábízom valakire és látja hogy elmegyek akkor elkezd egy kicsit pityeregni, de elég ügyesen elfelejt és tovább játszik. Ugyan ez van akkor is ha nem bízom rá senkire csak egyedül hagyom pl: míg kimegyek wc-re. Jó érzés, hogy kötődik hozzám, de egyben kényelmetlen is hogy mindig vele kell lennem és sokszor nincs egy szabad percem sem tőle. Jobb ha időben elkezdjük arra szoktatni hogy egyedül is el legyen egy kis ideig.
2010. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is az van, ami Banyucinál, ill. az én kisfiam egyértelműen apás (13 hós) Ha apa itthon van, szinte meg sem marad velem a gyerek, és ha apa elmegy pl wc-re képes úgy sírni utána hogy levegőt sem vesz. Nekem ez olyan rosssz :(

Miért van ez szerintetek? Azért mert kevesebbet látja? Sajnos szerintem jobban kötődik az apukájához mint hozzám :(( Elrontottam valamit?

2010. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, dehogy, nem rontottál el semmit. Ilyenek a babák. Elmesélek valamit. Szomszédasszony kisfia már kimondta azt, hogy Ap (apa), kimondta azt, hogy Gab (az én párom), de azt, hogy Anya, nagyon nem akarta (kb. 14-15 hónapos volt ekkor). Az anyuka már sírt egy csomószor emiatt. Aztán egyszer csak elkezdte, hogy Anya, Anya, Anya, és olyan szeretettel tudja a kis mocsok mondani, hogy az embernek azonnal könnybe lábad a szeme tőle. Úgy tudja ölelni, puszilni az anyukáját, hogy látszik rajta: senki mást nem szeret annyira a világon, mint őt.

Szóval nyugi, biztosan nálatok is el fog jönni az az idő, amikor sokkal jobban fog Hozzád ragaszkodni, mint bárki máshoz!

2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Banyuci! Olyan aranyos vagy, köszi szépen!

(az utolsó voltam)

2010. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!