Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akadnak ki sokan, mert...

Miért akadnak ki sokan, mert 18 hós kisfiam nem alszik el önállóan?

Figyelt kérdés
Szopizik és utána ott vagyok mellette a francia ágyon amíg elalszik. Amikor félálomba van, akkor jövök ki, és később rakom a kiságyba.
2010. aug. 10. 20:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én nem akadok ki. Az én lányom 8 éves, de még sokszor kéri, hogy maradjak ott mellette míg elalszik. Néha fekve, néha csak a másik ágyon ülök. Nincs ebben semmi gond szerintem. Azt tedd, ami Neked és a gyermekednek a legjobb, amellett, hogy a saját tempójában azért fokozatosan szokatni kell az önállóságra. Másokra meg ne hallgass!
2010. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az én kisfiam most múlt egy éves.El kell altatnom, mert maga nem alszik el.Elaltatom, az ágyunkra rakom , és később teszem a kiságyába.Mit tegyek, hogy maga aludjon el?Neked jó, mert legalább elalszik melleted, nem kell elaltatnod.Szerintem semmi baj ezzel, ahogy ti alszotok.
2010. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, nyugi! ha így jó mindkettőtöknek, kár lenne - csak azért, mert mások máshogyan csinálják- változtatni. Később úgyis változni fog ez a rendszer is, hiszen majd elhagyja a szopit. De az a pár perc odabújás neked is, neki is jó. Az enyém már pár nap múlva 2 éves lesz és bizony, neki is kellek még az elalváshoz. Legalább olyankor én is pihenek pár percet. Majd az oviban úgyse lehet melléfeküdni :)
2010. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor gond, ha Neked terhes lesz. Ha meg nem, ne foglalkozz mások véleményével, sokan, sokféle képen csináljuk a dolgokat, és ez így normális...

(Én például ezt nem bírnám, a gyerkőceim a saját ágyukban alszanak el, de engem egyáltalán nem zavar! :o)

2010. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem! Én is mindenkitől csak azt hallgatom hogy már egyedül kellene elaludnia! Az én lányom kb 7 hós koráig aludt el egyedül. Amióta feláll a kiságyban azóta nem. Én is úgy altatom hogy eszik és utána ott vagyok vele, amikor elaludt akkor átteszem a kiságyba és alszik szépen! Van amikor 5 perc alatt elalszik! De a max az fél óra!
2010. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nincs ezzel semmi baj. Engem nem zavar, akkor mások meg mit foglalkoznak vele?
2010. aug. 10. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
21. 04 es vagyok. Az elfelejtettem írni hogy most lesz 1 éves!
2010. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert azoknak, akik kiakadnak, vagy nincs gyerekük, vagy ők azok, akiknek 1-2hónapos kora óta a gyerek átalussza az éjszakát (Na persze!).

Ne aggódj, semmi gond nincs ezzel. Szerintem ki kell használni ezt a bensőséges időszakot, mert olyan gyorsan felnőnek. Mire észbekapunk, már tizenévesek lesznek. Na, akkor már nem kell majd mellette feküdnöd, hogy elaludjon.

2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az elaső válaszoló vagyok.

Az én lányom is 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Ettől függetlenül esténként sokszor vagyok Vele ott, mikor elalszik, néha variál, hogy épp az apját akarja, olyankor Ő van ott. Természetes dolog a ragaszkodás, és jól is esik, nekünk is, a gyereknek is. Ez a lényeg.

2010. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem akadok ki, amig nem panaszkodik erre anyuka. Ha neki és a gyereknek jó, hát csinálják.

Azon szoktam kiakadni, amikor jön anyuka, hogy "hogy szoktassam le erről???".

2010. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!