Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 1évesnél fiatalabb a...

Akiknek 1évesnél fiatalabb a babája az hogy védekezik a szúnyogok ellen? Használ valaki a RAID erektromos változatát? Lehet azt gyerekszobába? Mert annyira mérgezőnek tűnik s nem merem, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szúnyogháló az ablakokon, az öntapadós verzió. Légycsapó :-D

Mi használjuk a raid elektromos változatát, de nem a babaszobában, hanem az étkezőben, ahhoz elég messze van a gyerekszoba.

Ja, és igyekszünk vigyázni, hogy ne kerüljön be szúnyog. Mert mindezek ellenére azért csak sikerül 1-2nek bejutnia valahogy.

2010. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szunyogháló nálunk is van mindenhol de szegényt agyon marják. Krémet vagy sprét meg nem merek kenni rá nehogy lenyalja vagy irritálja a bőrét.
2010. aug. 8. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Elektromos riasztót nem használunk, de nekem van egy Vape derm sensitive szúnyog- és kullancsriasztó krémünk. ezt lehet kimondottan ilyen fiatal babáknak is használni.

(4 hónapos a kislányom.)

2010. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szúnyogháló az ablakon - öntapadós


GalaktivBio - dm-ben és gyógyszertárban is kapható (már csecsemőknél is alkalmazható, mivel csak illóolajok vannak benne)

2010. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én utánanéztem a neten, hogy mit javasolt a babaszobába tenni szúnyogok ellen.Az egyik ilyen pl. egy evőkanál vaníliakivonat egy pohár vízbe, és az a kiságy mellé tenni.Vagy:szegfűszeg citromkarikába tűzdelve.Én ezeket használom.

Apa most vett egy égőt 1200-ért, ami 20 négyzetméteren belül elriasztja a szúnyogokat.Na, azt még nem próbáltuk ki, mert nálunk most alig van szúnyog.A múltkor bezzeg hemzsegtek.Pedig kíváncsi vagyok, beválik-e.

2010. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én szegfűszeget törtem össze sodrófával, azt raktam ki egy-egy kis tálkában a gyerek- és a hálószobába. Hogy most amúgy is kevesebb a szunyi, v ez használt, nem tudom, de nincsenek csípéseink.
2010. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Öntapadós szúnyogháló az ablakokon, valamint szúnyogháló a babakocsiján is. (3 hónapos lesz)
2010. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Raid night&day-t ajánlotta a dokink, ez oldószer-mentes, préselt homoktechnológiával készült. Én alvás előtt egy órát szoktam járatni a szobájában, ha van bent dög, attól kimegy, utána viszont kihúzom a konnektorból, ha lefeküdt a gyerkőc.

Egyébként a galaktiv bio spray-t tényleg csecsemőkortól lehet használni, gyógyszertárakban és dm-ben lehet kapni.

2010. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Szúnyogriasztós füstölőm nekem régebben volt de semmit nemhasznált. Volt egy dög a falon s 2cmre tőle tartottam hát megse szédült.

A petrezselymet s vaniliás vizet kifogom próbálni. :)

2010. aug. 8. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:
3000 Forintér vettem egy konnektorba dogható világító kis űrhajó formájú szúnyogriasztót,amiben nincsenek illóanyagok,kémiai anyagok,semmi.Ultrahanggal működik,a szúnyogokat nem elpusztítja,hanem elriasztja.A 3000 ft soknak tűnhet,viszont a készenléti ideje 100 000 óra.Nappal kikapcsol,ahogy sötétedik pedig bekapcsol.Csak ajánlani tudom,még 1 szúnyogunk sem volt.
2010. aug. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!