Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogy viseli ezeket a...

Ki, hogy viseli ezeket a zenélő csillingelő fagyi árust és egyéb mozgó áruló járműveket? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
iza baba 5 hónapos és amint szegénykém elalszik biztos hogy megjelenik a Family Frost vagy a tejárus, dinnyeárus és hatalmas zajjal végig vonulnak az utcán. Nem vagyok egy türelmetlen ember, de ez már kicsit sok, hogy mindig jön valami és annyira hangos, hogy a halottat is kiugrasztja a sírból. Már bocsánat a kifejezésért. Én faluban lakom és itt nagyon sok ilyen árus van. Tapasztalatok?
2010. aug. 8. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Engem a kisvonat akaszt ki.Van a városunkban 2 kisvonat ami a turistákat hordozza körbe,tülköl,zakatol,meg mindenha kint sétálunk,rendszerint akkor futunk bele amikor félálomban van,az a legrosszabb,ha elaludt akkor már nem zavarja semmi.Egyszer volt itt egy kérdés,hogy az anyuka megdobálta az ablakból fakanállal a family frostost,ha tudja valaki linkelje már be:-)
2010. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
ha alszik a kicsi nem zavarják ezek a hangok. sosme kelt fel a familisre pl. amin kiakadtam h valamelyik reggel fél8kor jött egy ilyen auto és valami ordenáré hangja volt. :S de szerencsére erre sem kelt fel a kicsim. jo az alvokája szerencsére. :)
2010. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Ezektől én is kivagyok akadva! Mindig akkor jönnek mikor a kisfiam alszik! Semmi másra nem kel fel csak erre!
2010. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Engem is piszkosul bosszantanak!!!Éppen hogy elalszik a lányom és tuti hogy akkor jön erre valamelyik tollfelvásárló,dinnyeárus,gázpalackárus,Family frostosék.

:@

2010. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szerintetek lehet tenni valamit ellene?
2010. aug. 8. 11:17
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
De sz*mét a világ hogy nem áll meg a Te Gyereked miatt! :O Hát felháborító! Az összes embernek a világon az a célja hogy keresztbe tegyen nektek! Költözzetek a pusztába ha nem tetszik ami van, érdekes mi nagyvárosban lakunk és havonta egyszer jön erre ilyen kocsi kb! De szerintem én a meg vonatot fogom mindjárt beperelni mert merészel mellettünk elmenni félóránként... -.-" Dobáld te is fakanállal mint az okos anyukák :)
2010. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem laktál még Budapest lakótelep főút mellett, a füled se rebbenne egy fagyiskocsitól. Itt megy kb 5 féle busz 4-5 percenként, ezer autó 1 perc alatt, ötszáz ifa és kamion 2 perc alatt, megy a hév, épp most amíg írok egy mentő száguld, de itt mennek a tűzoltók, rendőrök, ja és a kukáskocsi is.

Világ életemben ilyen zajban laktam, megszoktam, engem már annyira nem is zavar. A babámat sem zavarja, ő is megszokta, soha nem aludt teljes csöndben.

Annyi teszek, hogy nappali alvásnál becsukom az ablakot, és éjjel is azt csináljuk, hogy csak éjféltől kb hajnal 5-ig van nyitva az ablak, előtte és utána zárva van. Kb ebben az időszakban van viszonylag csönd.

2010. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyes anyukák, hogy tudnak ilyen stílusban írni. MIndegy.

Képzeld el tudom mi az hogy zaj. Londonban élünk és ott elhiheted, hogy ott aztán van forgalom. MOst két hónapra jöttünk haza és teljesen más az állandó forgalom zaja, mint az amikor a nagy csendben óránként felüt a nagy ricsaj, mert iszonyatosan hangos. A kislányom nagyon rossz alvó, örülök, ha naponta kétszer félórát alszik. És még ezt is megzavarják. Sajnos nincs duplán szigetelt ablakunk és ha bezárom az szinte majdnem ugyanaz mintha nyitva hagyom. Imádom a tökéletes, semmitől nem idegeskedő Nagyvárosi anyukákat!

Szép napot nektek

2010. aug. 8. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Az én fiam is rosszul alszik úgyhogy megértelek.

Ne is foglalkozz az ilyen válaszokkal, ő bizonyára egy tökéletes ember tökéletes babával. :-)

Téged vigasztaljon az, hogy csak két hónapra jöttetek és nemsokára a megszokott környezetben lesztek újra.

Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy megkéred őket a házatok előtt ne zenéljenek, lehet megértik, egy próbát megér. Nálunk a szemetes kocsis ha viszi el a szemetet becsenget és megvárja amíg a kisfiam kijön mert tudja, hogy imádja nézni. :-) Tudom ez kicsit más de ezzel csak azt akartam mondani, hogy ők is csak emberek és reméljük nem olyanok mint az utolsó előtti válaszoló. :-)

2010. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a két utolsónak jóhogy megszokták a gyerekei a zajokat,ha folyamatosan abban vannak.Mi pl.kis városban élünk,de itt ami engem zavar az az mikor a szemben lévő háztömbben lakó tűzoltó gyerekei miatt KELL nyomni a szirénát,és persze legtöbbször mikor a kisfiam alszik.Végigmegy a tűzoltóautó az utcában és pont a ház elött rányomja,és nemcsak az apja hanem más is,mintha ki lenne adva kötelezően.Na már én is gondolkodtam a feljelentésen a főnöke felé,oktalanul nyomják a szirénát,jogos is lenne.Sajnos te viszont nem tudsz szerintem mit tenni mert az árus autóknak viszont minden felé kell menni,hacsak meg nem kéred őket,hogy lehetőleg a házatok elött ne nyomja a zenét,ha normális akkor biztos megteszi.
2010. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!