Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is este a "legügyes...

A te babád is este a "legügyesebb"?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az alvás előtti másfél órában csinálja a babám a legnagyobb mutatványokat, akkor látszik legjobban a fejlődése. Kúszni is este kezdett el, négykézlábra állni is. Most pl egész nap eljátszik hason, néha négykézlábra áll, viszont fürdés előtt folyamatosan csinálja és tegnap már majdnem kiült, meg úgy állt négykézláb hogy teljesen kinyújtotta a lábát, a fenekét meg a levegőbe. Ennek ellenére ma így napközben megint csak a régi mutatványait csinálja, kiváncsi vagyok, este mire készül :D Nálatok is így van?
2020. szept. 23. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hat ezt meg így nem figyeltem meg, de kuszni tényleg este kezdett fürdés után. De a többit nem tudom 🤷🏼‍♀️
2020. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is fürdés után produkálta a legjobban magát. :)
2020. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De erdekes, az enyem is furdes elott/utan mutatta az uj tudomanyait:)
2020. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!