Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól tudnak a...

Mennyi idős kortól tudnak a babák formabedobóval játszani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 11 hónapos volt a kisfiam amikor el kezdte érdekelni őt.

Most 1 éves és imádja.Igaz mindig mérges lesz ha nem sikerül neki..

2010. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8-9 hónaptól már nézegette, 10 hó fele már rakosgatta, de ha betalált, az még véletlen volt. Nagyon szereti, nekünk van vagy 15 féle, most már 20 hós.
2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposak vagyunk és úgy 2 hete vettem neki elő é azóta is mindig nézegeti és nagyon tetszik neki ha sikerül valamelyik formát a helyére tennie.
2010. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férjem 7 hónaposan lepte meg vele a lányunkat.

Imádja, ki-be rámolja a formákat azóta is, persze nem a megfelelő lyukakon, hanem leszedi a tetejét és beledobál mindent, aztán kiszedi, majd elölről újra.

Most 14 hónapos, már próbálgatja, melyik forma miért nem megy át egyik-másik lyukon :-)

2010. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kb 10 hónaposan kapott és játszott is vele.Persze nem tudatosan.

Most 15 hónapos,de már tudatosan rakosgatja be a formákat!

2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos korától szeret vele játszani, de csak 20 hónapos kora óta tudja az összes formát a helyére tenni.
2010. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!