Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghívnátok apátokat a gyereke...

Meghívnátok apátokat a gyereketek keresztelőjére, ha a családból senki nincs vele jóban?

Figyelt kérdés
De én úgy érzem ott a helye, viszont félő, hogy veszekedés lenne a keresztelőn?
2010. aug. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ha előre borítékolható a veszekedés, akkor tuti nem

hívd el előtte/utána

2010. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, a nagypapának ott a helye... Én felajánlanám neki, és ha úgy sincs jóban senkivel, talán magától is nemet mond majd. Te és a pici nem tehettek erről a helyzetről. Esetleg megkérném a feleket, hogy a baba kedvéért tegyék félre egy időre az indulatokat.
2010. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meghívnám, max a kaját lebeszélném vele, hogy abból botrány lenne, ha azon is jelen lenne, majd bepótolnátok csak vele, mikor más családtaggal nem vagytok együtt.

Tapasztalat, szüleim elváltak, apámat a ballagásomra pont emiatt nem hívtam meg, fájt is neki, de azóta pótolom, sokszor találkozunk, látja az unokáit, elhívtam a diplomaosztómra, ilyenek...

2010. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghívnám talán kibírja vele mindenki azt a pár órát.
2010. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is pont ez a helyzet! Most vasárnap lesz a keresztelő. A szertartásra meghívtam, de az ebédet nem említettem neki. Csak most azon őrlődöm, hogy mi lesz, ha kijövünk a templomból? Csak ő ne jöjjön az étterembe? Talán meghívom...végülis apósommal elbandázhat. De a sztorihoz még hozzátartozik, hogy tavaly ő megcsinálta az esküvőnkön azt, hogy eljött a polgármesteri hivatalba, de a vacsorára már nem. Szóval ha azt veszem ezzel megsértett, és emiatt érezhetem úgy, hogy most akkor minek hívjam. Ajjaj, nehéz ez...
2010. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!