Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának mennyi...

Tápszeres babának mennyi plusz folyadékra van szüksége?

Figyelt kérdés
Nem veszem észre a babámon, hogy szomjas lenne.De akárhányszor megkínálom teával, mindig elfogadja.Képes egyszerre 2 decit meginni.Ha nem kínálom meg, akkor nem jelez,víz és tea nélkül is elvan.Vagy a tápszer szomjat is olt, nem csak az éhségre jó?
2010. aug. 4. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze a tápszer szomjoltó is.

Mennyi idős a babád???

Szerintem ilyen melegben nyugodtan kináld meg többször is folyadékkal. Láttod, ezek szerint szomjas, mert ha nem lenne az, akkor nem kellene neki.

2010. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat hónapos koráig csak tápszert kapott a lányom, kínáltam a vizet, nem kellett neki. Teával nem próbálkoztam, az csak elveszi a helyet a tápszertől. Mikor elkezdtük a hozzátáplálást akkor már többet ivott, eleinte pár korty vizet aztán ahogy egyre több szilárd kaját evett a vízigénye megnőtt.

Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy két deci teát a babád azért iszik meg mert szomjas, lehet, hogy csak az íze tetszik neki.

2010. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyőtöknek!5 hónapos.Szerintem is az ize miatt issza, mert ha vízzel kinálom meg akkor azért ennyit nem iszik:)
2010. aug. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!