Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 10 hónapos baba még...

Baj, ha 10 hónapos baba még nem mond szavakat?

Figyelt kérdés

Már ért sok mindent.Érti a nemet,hol van apa,anya,mama,baba,autó,labda.Mikor megyünk enni...stb

Olyan sokaktól olvasom hogy már mond babája ilyen korban szavakat.Le vagyunk maradva?


2010. aug. 4. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, más babák ennyi idősen már legalább 3 nyelven értenek, fordítanak és beszélnek... :)


Semmiről nem vagytok lemaradva, van nagyon-nagyon sok csodagyerek (ír, olvas, számol, 6 hónaposan már szobatiszta, stb.) én is olvastam már ITT róluk... :)


Viccet félretéve, vannak korábban és később beszélő babák, de 10 hósan még semmiről nem maradtatok le!

2010. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10hónapos és ö sem mond még semmit,de nagyon sok mindent megért.és rámutat a dolgokra de beszélni sem akar még szerintem ráérnek még a beszéddel!
2010. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16,5 hónapos, és 15 hónaposan kezdett el gagyogni pár szót. 10 hónaposan még nem kell neki semmit mondani.
2010. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Különben szépen gagyog.Itt már minden baba szavakat mond....: )
2010. aug. 4. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok lemaradva!Fiam 9.5 hónapos,nem mond szavakat.Ilyeneket "mond",hogy:má-má(kaja)va(kutya)ba-ba,de-de,ne-ne,te-te.Úgyhogy ne izgulj!!!
2010. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 25 hónapos, s még mindig csak pár szót tud. 10 hónapos korában eszébe se jutott, hogy beszélni kellene....
2010. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bátyám kisfia 3 éves lesz decemberben, és még csak annyit mond, hogy "sze".. ez a szeretlek, de mást még nem hallottam a szájából, inkább nyögdécsel:)
2010. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond.
2010. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 14 hónaposa babám is alig mond egy -két szót, de a doki szerint nincs lemaradva!!!! Már miért kéne beszélnie egy 10 hónapos csecsemőnek?!
2010. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát és azt hogy még vannak átlagosan fejlődő babák.Megnyugtattatok: )
2010. aug. 4. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!