Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki nem kapja a vigantol...

Ha valaki nem kapja a vigantolt, az hogyan, miben fog megmutatkozni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Barátnőm egyáltalán nem adta a fiának és azt gondoltam,hogy biztos lemaradása lesz szegénynek a mozgásfejlődésben,de 7 hónaposan mászott,11 hónapos kora előtt elindult,most lesz egy éves és már szalad,nagyon mozgékony.De ezek szerint lehet,h a fogai vagy az idegrendszere bánja majd.Gondolom valahol azért majd kiütközik.Sajnos nem tudtam meggyőzni,h adja neki.
2010. aug. 4. 16:16
 12/13 anonim ***** válasza:
A csontjai biztosan nem lesznek olyan erősek, mintha kapná a D-vitamint. De nem is értem egyébként a dolgot, feléjük nincs orvos, aki ezt elmondaná az anyukának? Vagy az anyuka ennyire hülye (már bocsánat), hogy ilyen dologban ellenkezik az orvosi utasítással?
2010. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos,az anyuka ennyire "okos",a tejet is újszülött kortól adta, meg a hozzátáplálást is a 2.hónapban kezdte.Védőnő nem vett észre semmit,mert mindent elég korán csinált a baba és nem is beteges.
2010. aug. 6. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!