Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot hogyan adnátok...

Paradicsomot hogyan adnátok egy majdnem 9 hós babának?

Figyelt kérdés
Nyersen bele lehet turmixolni a kajába, vagy meg kell párolni előtte? A héjától és a magvaktól meg kell pucolni, vagy azt is eheti a baba?
2010. aug. 3. 13:09
 1/5 anonim válasza:
Paradicsom amibe mag van?
2010. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. A paradicsomban vannak kis magocskák. Felétek nincs benne?
2010. aug. 3. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A héjától és a magoktól meg kellene szabadítani a parit. Egy kicsit felfőzni, és úgy turmixolni az ételébe.
2010. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. 15hónapos koráig csak főzve adtam a lányomnak. Tűzfoltot és ekcémát is okoz, ezért úgy emlékszem hogy nyersen majdnem 2 éves korig nem javasolják. Paradicsomos burgonyát, paradicsomos tésztát, cukkíni+paradicsom+burgonya vagy rizs, ilyesmiket evett a lányom, és nagyon szerette. Arra figyelni kell,hogy héját lehúzod, magot kiszeded és csak a húsát használod fel. A héj levétele akkor könnyű, ha bevágod az "alsó" részénél egy X formában, majd forró vízbe belemártod. Nagyon könnyű utána lehúzni. Burgonyával együtt főzni nem szabad, mert a savtartalma miatt a burgonya nem puhul meg. Találni jó recepteket a babaszoba oldalon, a milupa babakonyhában.
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos múlt, én adtam már neki nyersen is. A héját lehúztam és kimagoztam, pici darabkákra vágtam, nagyon szereti nyersen is. Baja nem lett tőle. A héja és a magja nehezen emészthető, ezért ezt én mindig kiszedem neki, csak a húsát kapja.
2010. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!