Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám miben legyen...

3 hetes babám miben legyen napközben és miben aludjon? Átlagban 19-23fok van.

Figyelt kérdés

Napközben hosszúujjú body és rugi van rajta, ez elég? Ha alszik be van takarva vastag pléddel.

Éjszaka eddig egy hosszúujjú bodyban, zokniban, vékony hálózsákba és betakarva vastag pléddel aludt. De most éjszaka kipróbáltam hogy rövidujjú body, rugi, takaró.

Melyik legyen? Illetve nálatok hogy van?


2008. nov. 25. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nappal a fiamon vagy egy rövid ujjú body, egy pulcsi egy vékony nadrág és alatta harisnya. Éjszaka rövid ujjú body, rugi, hálózsák és egy vékony pléd. Ő így érzi jól magát.
2008. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 19-21 fok van. Éjjel: rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, hálózsák.

Nappal: rövid vagy hosszúujjú body, hosszúujjú rugi.

2008. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a zokni éjszakára nem kéne.
2008. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szeretjük a meleget,de a lányom se mert mikor a nagyihoz megyünk akinél 25-30 fok van ordít,mert melege van.Nálunk is 22-24 fok van ami szerintem meleg egy rövidújju body,meg egy rugdalózóban van,így érzi jól ,magát.Éjjel pedig csak egy fosszú ujjú pamut rugdalózóban alszik és pehely paplana van amit nem tud legugni.Egyébként úgy tudom a babáknak elég a 21 fok is.
2008. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem mindig két réteg legyen rajta felül. Én adok rá egy rövid ujjú vagy hosszú ujjú body-t meg még egy réteget, alulra nadrág, zokni. Vagy rövid ujjú body, fölé rugdalózó, sőt van hogy a body alá egy zoknit. minden alváskor be kell takarni, éjjel kicsit jobban. éjszakára is mindig külön szett van meg reggelre is, de felül mindig két réteg.
2008. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!