Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok enni 5 hós babának...

Mit adhatok enni 5 hós babának! Mit amit 4 hósan nem kaphatott? Hozzátáplált baba

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam,hogy megnéztem a boltban,hogy 5 hós kortól mit lehet adni üveges kaját,és vagy megvettem azt neki,vagy elkészítettem. Általában ami könnyebb volt készítettem el,ami babrás,inkább megvettem. Bár az hozzá tartozik,hogy 6 hóig,csak szopott,utána kezdtem el etetni úgy,mintha 4 hós lenne.
2010. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Vashiány miatt hozzátáplálás hülyeség,arra van más lehetőség h pótold.

amelyik doki ilyet mond az hülye.

az almában vagy a banánban annyi lenne a vas???ezt se hiszem....

amugy meg vannak anyukák(nem a kérdezőre gondolok)akik nem az orvos miatt kezdik meg a hozzátáplálást,hanem csak h elmondhassák h az ő gyerekük 4 hósan krémturot evett:((



Kérdésre válaszolva:

ami uj lehet neki:meggy,barack,répa,és fél éves kortol gyengén a csirkehus.

2010. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. A doki az hülye, nem ért a szakmájához (kb. 40 éve praktizál), te meg profi vagy. Gratulálok Drága!
2010. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Na de ne mondja senki h csak a vas miatt egy doki ilyet mond.....régen lehet ezt bevették az anyukák és 2 hós gyereknek adtak mindent,de a tápszerben is van annyi vas amennyi kell,nem hiszem h a bébikajában több lenne.
2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!