Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok enni 5 hós babának...

Mit adhatok enni 5 hós babának! Mit amit 4 hósan nem kaphatott? Hozzátáplált baba

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Már most hozzátáplált?nm tápszerest akartál irni??


4 hósan mit nem kaphat?buta kérdés.

inkább h mit igen:alma,banán,anyatej és ennyi.

de miért nem vársz 6 hós koráig?miért akarsz sietni??

2010. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tápszeres,de hozzátáplált baba!arra vagyok kiváncsi 5 hósan mi ujat kaphat amit 4hósan nem lehetett neki adni?
2010. aug. 2. 15:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nem erre voltam kiváncsi!A kérdésre várok választ!
2010. aug. 2. 15:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni?
2010. aug. 2. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Nincs hozzátáplálási táblázatod?Abban benne van,mi következik a köv.hónapban. Nekem ez van meg:

[link]

2010. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és az én babám is 4 hónaposan kezd a 6 hónapossal és 5 hónaposan a 7 hónaposat kapja majd és így tov. :)
2010. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kiskönyvében nézd a táblázatot,ott ugy van feltüntetve h a tápszereseket külön veszik.
2010. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

4 hónaposan én a 4 hónaptól, 5 hónaposan az 5 hónapos kortól adható bébiételeket adtam a kisfiamnak. Csak az üvegeset fogadta el, a saját készítésű a kukában landolt, így hamar feladtam. 6-7 hónapos kora között tértünk át a saját készítésűre, mert anyagilag már nem bírtam. Én mindig azt adtam neki, amit üvegesből is lehetett, csak én készítettem el. Csak akkor már plusz kapott céklát és meggyet is, mert azok nincsenek üvegesekben.


Ha nem üveges kaját adsz neki, akkor nézz körül, milyen bébiételek vannak 5 hónapos kortól, és olyanokat adj neki.


Az elsőnek pedig megsúgnám, hogy nagyon sok babát (köztük az én kisfiamat is) orvosi tanácsra kezdenek el hozzátáplálni 4 hónapos kortól (vashiány megelőzése miatt).

2010. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindent elöbb adtam neki mert a tápi nem ment valahogy ellökte.Előbb kapta a tejpépet,4 hósan az 5 hósnak írt üvegeseket ette vagy főztem a különösen kedvenc a natúr húsleves.
2010. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem sem nagyon eszi a tápszert!
2010. aug. 2. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!