Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára Pampers vagy Libero?...

Éjszakára Pampers vagy Libero? Vagy valami teljesen más kellene? Tapasztalatokat várok. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 kg. Méretének és testalkatának megfelelően a Pampers 4-es pelusát használjuk nappal. Éjszakára viszont nem tudom, milyet adjak rá, mert már több napja minden hajnalban át kell pelusoznom, mert szegénykém csupa pisi. 2-3 óra körül már teljesen megtelik a pampers, és a derékrészénél folyik ki belőle. Minden éjjel tiszta pelus, száraz ruci.

Mit ajánlotok? Adjak rá 5-ös méretűt, az több nedvességet bírna el, vagy próbáljunk ki valami teljesen mást? Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 2. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a Pampers vált be a Sleep&Play,a Liberóból kipisilt.

Múlt héten kipróbáltam a Huggiest és az is nagyon jó

2010. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Testalkat függő a pelenka, viszont a Libero nagyon sok pisit kibír. Lányom 8 kg és 5-öset használunk és nagyon elégedettek vagyunk vele, pedig ő is nagyon sokat pisil.
2010. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy kipróbálom éjszakára a liberót. Vettem neki egy csomag up&go focis pelust, és nappal, ha nagyon meleg van, azt kényelmesebbnek találtam. Talán azt ráadom ma éjszakára, aztán meglátjuk.
2010. aug. 2. 07:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk sose lett pisis a kicsi éjjel, pedig pempit használunk mi is. Tény, hogy nagyon megtellik, de akkor is száraz marad a kicsi reggelre.
2010. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az én fiam még csak 3-as méretet használ, de nappal active baby, éjszakára premium care. Lehet, hogy csak nálunk működik így, de úgy vettem észre, hogy a premium care többet tud magába szívni. Egy darabig azt használtuk éjjel nappal, de amióta mindig van valahol jó active baby akció, nappalra az megy, a premium care éjszakára maradt.
2010. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a liberot ajánlom neked,bár mi éjjel nappal pampers active babyt használjuk,igaz a 3as méretet még(pedig már 11hónapos lesz a babám:))

De az ismeröseim között akiknek ilyen gondjuk volt,mint nektek azok a liberot használták estére,és az bevált nekik,abból nem folyik ki a pisi!

Remélem beválik nektek is,mert láttam irtad,h ma estére focis liberot adsz rá,pl. ezt is sokan dicsérik,egy barátnöm a kislányának ilyet használ éjjel nappal,és soha nem volt balesetük,az ö kislánya már 12kg.

ha van kedved majd ird meg,h bevált-e éjszaka a focis libero!:)

Szép napot nektek!

2010. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi is pampers active baby-t használunk. közvetlenül lefekvés előtt pelenkázom át, így bírja reggelig, bár sokszor átnedvesedik a fenekénél, vagyis nedvesnek érzem, de valójában a ruhája, az ágy nem pisis. eddig megúsztuk így!
2010. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háááát, köszi mindenkinek. Úgy tűnik, éjjelre a liberó lesz a nyerő. Ráadtam a focis pelust, és most kelt az előbb enni, átázás sehol. Egy éjszakából nem vonnék le messzemenő következtetést, de mégis van egy olyan érzésem, hogy ezután nem lesz olyan csúnya átázásunk éjszaka.
2010. aug. 3. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!