Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokáig szoptató Anyukák!...

Sokáig szoptató Anyukák! Meddig fejtetek?

Figyelt kérdés
8 hós a fiam, és tele van a fagyasztó, azon gondolkozom mostanában, hogy esetleg abbahagyom a fejést, mert sok időt elvesz.
2010. júl. 30. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig, egyszerűen nem tudtam. De 18 hónapig szoptattam. Lassan fejj kevesebbet és kevesebbet, valahol egyszer olvastam, hogy napi 10 ml-el kell csökkenteni, majd elhagyni.

Ha nem vagy mellgyulladós, akkor egyszerűen szopi után a feszülő érzés megszűnéséig fejj, a többit hagyd benne és 4-5 nap alatt kevesebb lesz.

2010. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapja szoptatok.Az első 2 hónapban minden szopi után fejtem, utána még 5 hós koráig csak reggel és este. Így annyi tej volt már, hogy öntöttem is ki, mert lejárt. 1éves korára elfogyott, hozzátáplálásnál használtam el.
2010. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Azért vagyok még bizonytalan, mert kizárólag jobb mellből szoptatok és a balt fejem, de nem azonos a hozam sem, mert 2-2,5 dl-t tudok a balból fejni. Volt esetleg valakinek hasonló?
2010. júl. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!