Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokáig szoptató Anyukák!...

Sokáig szoptató Anyukák! Meddig fejtetek?

Figyelt kérdés
8 hós a fiam, és tele van a fagyasztó, azon gondolkozom mostanában, hogy esetleg abbahagyom a fejést, mert sok időt elvesz.
2010. júl. 30. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A első két hónapban, kézzel és csak nappal.

Fiam 21 hónapig cicizett, lányom 16,5 hónapos és még cicizik.

2010. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semeddig. Ami volt mind kiitták. Áll. annyi termelődik, amennyire szüksége van a gyereknek. Nekem ez bevált. Egyesek szerint azonban csak szerencsém volt.
2010. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos koráig szoptattam a kifiamat, soha nem fejtem.

Ezek szerint nekem is szerencsém volt :-)

2010. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon szerencsések vagytok! :) Szeretnék én is sokáig szoptatni, csak a fejés tényleg nagyon sok időbe kerül, csak azért nem merem abbahagyni, mert sok anyukától hallottam, hogy 8-9 hónaposan is elment a teje :( és ettől tartok egy kicsit.
2010. júl. 30. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónapig kellett fejnem, utána beállt a kereslet-kínálat.
2010. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

14 hósan választottam le mert terhes lettem, sosem fejtem.

Mit csinálsz a lefejt tejjel? Csak kidobod, mert max fél évig lehet felhasználni. A fél éves gyereknek meg nem fog ízleni az ujszülöttkori tej (talán még főzibe sem) mert mindig más íze van a tejnek, ahogy a baba fejlődik...

2010. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tej csak úgy nem megy el:-))))
2010. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetig.
2010. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

27 hónapig szoptattam a lányom, és az első néhány hétben fejtem, kézzel. De nem raktam fagyasztóba, mert a tejszaporítás volt a cél. Általában szopi után megitattam vele pohárból.


A fiam 9 hónapos, javarészt még szopizik, nála egyetlen egyszer sem fejtem.


Ha tele a fagyasztó, hagyd abba. Ha még sokáig szeretnél szoptatni, megkapja úgy a szükséges tejmennyiséget.

Később meg...most őszintén, 2-3 évesen abból csinálnád neki a főzeléket? Nem hiszem.

2010. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


biztos van, akinek más a tapasztalata, de én úgy hiszem, hogy aki az első 3 hónapban különösebb probléma nélkül tudta kizárólagosan szoptatni a babáját, az utána addig tudja, ameddig akarja. Ha 8 hónapig eddig szoptattad, sőt, telefejted a fagyasztót, akkor nem fog egyik napról a másikra elapadni, elzáródni, mint egy vízcsap.

2010. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!