Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 9 hónapos kislánynak...

Érdemes 9 hónapos kislánynak kilövetni a fülét?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig halogattuk, de én már nagyon szeretnék neki fülbevalót. Attól viszont félek, hogy esetleg piszkálná, mert most már eléggé izgő-mozgó korban van.

Attól is tartok, hogy magát a belövést is rosszul viselné, esetleg tiltakozna a második fülénél az első sokk miatt.

Van valaki, aki ilyen idős korban csináltatott fülbevalót? Kérlek, ne a "barbár szokásról" írjatok, hanem véleményt, tanácsot ezzel kapcsolatban. Köszönöm :-)


2010. júl. 28. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem barbar szokas szerintem, sot meg meg sem szuletett a lanyom, de mar nagyi vett neki fulbevalot, szoval 1-2 honapos koraban tul is esunk majd a belovetesen. Minel tovabb halogatjatok, annal inkabb piszkalni fogja, de pl egy vekony fulvedovel vagy hajpanttal megakadalyozhatjatok, hogy fogdossa a be nem gyogyult sebet.
2010. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem korai. majd ha olyan 4-5 éves lesz, akkor már meg tudod kérdezni, hogy szeretne-e fülbevalót egyáltalán
2010. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan csináltasd meg neki,nem lesz vele semmi probléma! :) Én mind a kettő lányomnak 1 éves korában lövettem ki,én is attól féltem hogy majd piszkálják,de egyik se foglakozott vele egy percig se.

A belövésnél (nekünk a védőnőnk csinálta)az ölembe kellett ültetnem,és úgy átkarolva fognom,hogy mind a két kezét lefogtam,így esélytelen volt,hogy odakapjon vagy elmozduljon.És gyorsan csinálták szinte fel sem eszmélt és már készen voltunk... :)

2010. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az nem kérdés, hogy szeretném-e, sőt már meg is kapta hozzá a fülbevalót, így nem várnék 4-5 éves koráig. (Amikor szerintem úgyis akarná, melyik 4-5 éves nincs oda az ékszerekért?)

Csak a kérdésben leírtak miatt aggódom. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 28. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk már 5 napos korátol van soha nem piszkálja!
2010. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 3-hónapos kora óta van,soha nem piszkálta!Sokkal jobb elöbb,mint késöbb.Próbáld meg,aztán majd meglátod,hogy viseli!
2010. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!