Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaptól mit kell elkezdeni...

6 hónaptól mit kell elkezdeni bevezetni a babáknál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ételekre, mozgáskultúrára, játékokra, beszédre...mindenre ami csak eszetekbe jut.
2010. júl. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Mozgáskultúrát,beszédet semmit. Mozogjon úgy,ahogy neki megfelelő. Nem szabad erőltetni semmit. Beszélni pedig még soká fog. Elég,ha beszélsz hozzá,énekelsz,ahogy eddig is tetted. Esetleg nézhettek képeskönyvet,ha érdekli.

Először gyümölcsöt adj neki keksszel,majd fokozatosan a főzelékeket.

2010. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, zöldség, ami a korának megfefelő, keksz meg ilyenek még felesleges, inkább natúr pelyhek (köles, rizs)
2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólóval, kivéve a kekszet. nagy eséllyel glutén van benne, ami manapság tiltólistás ilyen piciknél!

bevezetni egyébként csak kajákat lehet, a játék, mozgás magától fejlődik, nem szabad siettetni vagy korlátozni!

ideális első kaják: alma, őszibarack (szezonja van!), sárgarépa, krumpli

2010. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21:55re gondoltam, bocsi!
2010. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kaja: zöldség, gyümölcs, nagyon jó táblázatok vannak erre,hogy mit lehet és mikortól

játék: minden ami csörög, zörög,labda, mesekönyv

a mozgás,beszéd majd fejlődik magától

2010. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Evéssel nincs gondunk, 3 hósan kapott hozzátáplálást, imádja a gyümölcsöket, husis főzelékeket is eszi, tejpépet megint csak nagyon szereti.

Csak azt hittem kell már valamit tanítani neki, vagy valami fejlesztő játék.

Nem erőltetem, kicsit lassú baba, 5 hósan kezdett forgolódni, nem szeret hason lenni, de majd szépen fejlődik, hova siettetném, legyen csak baba amíg lehet.:)

2010. júl. 28. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

21:58-asnak:

A glutén 4-6 hónap között kezdjük bevezetni. Ez a legújabb, 2010-es álláspont.

2010. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!