Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok be az augmentin...

Hogy adjátok be az augmentin szirupot?

Figyelt kérdés

17 hónapos kislányom lázas, piros a torka.a doki panadolbayt és augmentin szirupot irt.addig szépen bevette a panadolt, de mióta megpróbáltam beadni az augmentint, azóta a panadolt sem akarja bevenni csak ordít.

mit tegyek?

lázas 2.napja és nem akar enni sem:(


2010. júl. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Fecskendőbe felszívom és bele nyomom a szájába.
2010. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de ez sem megy.
2010. júl. 27. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fecskendőbe szívtam fel és úgy nyomta be a szájába.Volt amikor nem akarta bevenni,ezért egy kiskanálra tettem neki pci édes szörpöt.Azt simán megette,aztán amikor még kért a következő kanálban már a gyógyi volt (vagy a kanalat nyújtva felé kinyitotta a száját és a kanál helyett a fecskendőt nyomtam a szájába és gyorsan kinyomtam belőle a gyógyit!)
2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ár sehogy,ha lehet kerülöm az augmentint,és írattatok mást,mert minden gyógyszerból van több féle is.az augmentint sehogy nem tudtam beadni neki,az első nap még csak csak trükkökkel,de később már szabályosan hányt tőle,igy abbahagytam az egészet.augmentint többet nem kap.
2010. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!