Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe lehetne még tápszert...

Mibe lehetne még tápszert keverni? Létezik natúr tápszer aminek semleges az íze nem édes? Most nem az ízesítettekre gondolok mint banános, vaníliás, stb

Figyelt kérdés
12 hónapos babám nem eszi meg a tápszert, már szinte az összes márkát kipróbáltuk, az ízesítetteket is, de nem kell neki, ha mégis beleszív egyet akkor rájön a hányinger és öklendezik. A tehén tejet sem issza meg simán se kakaóval se, sehogy. A rizstejet sem és a szója tejet sem. A védőnőtől már többször kértem tanácsot, de nem mond semmit csak hümmög. Arra gondoltam belekeverném az ételébe. De mivel eddig csak édes tápszerekkel találkoztam csak az édes ételekbe tudom belekeverni amiket ritkábban eszik a babám. Ma túrót kevertem össze vízzel és 2 kanál Humana banános-vaníliás tápszerrel, íy megette. Nem tudom holnap mibe rakjam, nem ehet minden nap túrót. Van ötletetek? A semleges ízű tápszerrel könnyebb dolgom lenne mert az akár pörköltbe is belerakhatnám. Létezik ilyen?
2010. júl. 27. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

ne tápszerrel etesd azt a szerencsétlen gyereket.

főzzél neki!!!!!!

tört krumpli répa stb:

engem anyukám is akart régen etettni ilyan szar*kkal de nem ettem meg és inkább főzött nekem

2010. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

első vagyok

2010. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Eszik mindent a gyerekem!!!! Már azt is amit mi eszünk, pörkölt nokedlival, rántott hús, stb. DE! Tápszerre 3 éves koráig szüksége van. Látszik, hogy nincs gyereked...

2010. júl. 27. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, honnan veszed, hogy 3 éves koráig szüksége van tápszerre?

Pedig nekem van gyerekem...

2010. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok veled vitatkozni, de 2,5-3 éves koráig napi fél l anyatejre, tehéntejre, tejitalra, stb vagy tápszerre szükségük van. Ezt nem én találtam ki, kérdezz meg egy gyerekorvost, tájékozódj és utána oktass ki a hülyeségeiddel másokat. Azt gondoltad a gyerekem nem kap semmi mást csak tápszert???
2010. júl. 27. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ooo porkoltbe tapszert?Hat ez erdekes!Szerintem attol elobb baja lenne mintha nem is kapna egyaltalan semmifele tejtermeket!Egyebkent en kulfoldon elek es itt nalunk van olyan tapszer ami olyan mint a tej,ez keszen van kicsi 200-250mles dobozokban!En ezzel szoktam babam kajait keverni,mint pl krumplipure es hasonlok!Egyebkent sztem nincs igazad h az elsot szidod,de tenyleg ugy tunik mintha csak tapszert adnal a babadnak,kicsit felreertheto vagy!Egyebkent sztem gyogyszertarban,drogeriaban erdeklodj ezek utan a tapszerek utan!Ok tobbet tudnak segiteni!
2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban 2 fél tápszer kapható, a humanát is rendeltem. Szóval nem hiszem hogy tudnának segíteni. Ízesítés nélküli tápszert mért ne keverhetném bele az ételébe akár pörköltbe??? komolyan nem értem hogy itt mindenki ilyen kötekedő?!?
2010. júl. 27. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én senki válaszában nem éreztem kötekedést. És tényleg félreérthető voltál egy kissé... És a válaszaidból úgy tűnik, mintha ideges is lennél, nem kicsit. Na mindegy...

A sinlacot próbáltad már? Itt sokmindenkinél olvastam, hogy azt használja sűrítésre, és patikában lehet kapni, akár receptre is. Olvass utána a neten, hogy pontosan hogy is kell használni, meg ilyesmi, aztán írasd fel a dokival, ha az jó neked. Ha nem lehet kapni nálatok a patikában (mert ahogy a válaszodból kitűnt, még egy olyan minden napi tápszert sem lehet kapni, mint a humana), akkor rendeld meg. Hát ha azt jobban tudodnád keverni az ételekkel. De pörköltbe tényleg ne tegyél. Szerintem szörnyű lenne. Inkább krumplipüre, gyümölcsleves, főzelékek, ilyesmikbe.

Remélem, tudtam segíteni.

Ja, és a karamellás tejet próbáltad már? Én egy darabig csak úgy voltam hajlandó meginni a tejet.

2010. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
LOL
2010. júl. 28. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Te jo eg!Minek kerdezel ha csak kritizalni tudsz?Mi csak tanacsod adtunk!De te mindenegyes valaszunkhoz fuztel valami sertot!
2010. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!