Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt a ti babátoknak hasmenése...

Volt a ti babátoknak hasmenése (8hetes)? Már 3 napja tar és egyre több hig széklet van,4 ora alatt 3 eddig 12 ora alatt volt ennyi, mit tegyek? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Volt az orvos 2 napja adott normolydot és normaflort de nem tudom mit lehetne még adni mert nem igazán javulunk,láza nincs csak görcsöl a hasa és hasmenése van mit csináljak?Az ügyeleten csak láz esetén foglalkoznak az emberrel,de akkor mit csináljak?
2008. nov. 22. 13:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
akkor azért menjünk el az ügyeletre?
2008. nov. 22. 15:01
 12/21 anonim ***** válasza:
menjetek, az a biztos. Inkább mondják azt hogy semmi baj meg mosolyogjanak, hogy így aggódtok, minthogy tényleg nagy baj legyen. Én mindig úgy vagyok vele, hogy inkább ők mosolyogjanak rajtam, minthogy én sírjak. Én is bent lehettem a babával, volt ágy és kaját is kaptam 3000 ft egy nap, ez Szekszárdon volt. Szoptatott babáknál mindenképpen ott kell lennie az anyának, ez a minimum. Meg egyébként is, ki hagyná ott a pici babáját a kórházban egyedül. remélem nem lesz semmi baj! :) Szorítok nektek! :)
2008. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a fehér darabkák meg attól vannak a kakiban hogy sokat eszik és nem emészti meg. Nekünk is vannak. Az én babámnak jó volt az étvágya, evett szépen csak kakilni nem tudott, az adeno virusos volt az enyém. Én irtam az előző hozzászólást is.
2008. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
persze be kell menni mindenképp!Én kecskeméten voltam a korházba de ha fizettünk volna akkor sem biztositottak volna ágyat!De nem ez a lényeg csak az h a kincseinknek ne legyen semmi baja!:)
2008. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Én pécsi vagyok nem tudom itt milyen lehetöségek vannak,ha esetleg valaki tudja irjon.
2008. nov. 22. 15:18
 16/21 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj vigyétek be az ügyeletre és sztem nem lesz semmi baj!amugy azóta volt széklete?eszik normálisan nem aluszékony?
2008. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Evett 160at ami nála nem sok 180-200at is meg szokott enni,mondjuk tényleg nehéz volt felketeni hogy egyen mert alig tért magához evés utánn meg 45perc és már aludt mert már nyügös volt a fáradságtol.Most alszik,alvás elött nem volt semmi a pelusban.
2008. nov. 22. 15:24
 18/21 anonim ***** válasza:
hidd el nem lesz semmi baj!sztem rengeteget eszik bár ez egyénfüggő is de az én kislányom 100-nál többet nem igen szokott szopizni és 10 hetesek vagyunk!lehet az a baj h nagyon sokat eszik!
2008. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ö már régota 5-6 hetes kora ota enyiet eszik és eddig volt hogy 5-6naonta volt széklete,4020gral született és most 6kg szoval nagy baba.
2008. nov. 22. 15:35
 20/21 anonim ***** válasza:
szép nagy baba!:)MI is már 5 és fél kilósak vagyunk de napi 600ml-nél többet nem igazán akar enni a kincsem és 3550-el született!Irj ha megjöttetek a dokitől kiváncsi vagyok mit mondott!Pusz és jobbulást nektek!
2008. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!