Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehetnek ilyen kiütései...

Mitöl lehetnek ilyen kiütései a kislányomnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
21 hónapos kislányomnak jelenleg mandula- és torokgyulladása van. Mikor dokihoz vittük, még lázas volt, és piros foltban, 4-5 fehér, de nem gennyes pöttyök is voltak a mellkasán. A folt k.b. 5 cm. átméröjü lehetett. Volt még 2-3 kisebb piros folt, amiben csak egy fehér pötty volt. A dokim szerint szúnyogcsípés, de szerintem tuti nem. Attól jóval kisebb, k.b. negyede lehetett a normál sz.csípésnek a fehér rész. Tegnap szedte ki az antibiotikumot, mára újból megjelent, a popsija felett és a derekán, de szúnyog biztos nem lehetett. Elötte pár nappal volt strandon is, mondtam a dokinak is, de törletet nem vett a torkából. Szerintetek mi ez? Eléggé aggódom...
2010. júl. 26. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nagyon nehéz megmondani! Szerintem minél előbb vidd el bőrgyógyászhoz!

Látom, nagyon rendes háziorvosod van neked is... Az enyém is ennyit ér kb... :(

2010. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamon is ilyen foltok vannak az egész testén, én allergiára gondolok.
2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha nem múlik el 1-2 nap alatt, elviszem bőrgyógyászhoz. Jobbulást Nektek is!
2010. júl. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!