Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom elmúlasztani a...

Mivel tudom elmúlasztani a babám csuklását leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Még csak 8 naposak vagyunk, de elég sokszor és nagyon csuklik. Ha bebugyolálom jó melegbe pár perc alatt abbahagyja, de nem mindig. Mit ajánlatok?
2008. nov. 21. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Nem baj, ha csuklik, így fejlődik a tüdeje. Amúgy az én védőnőm azt mondta, hogy addig, amíg nem hergeli fel magát tőle, nem kell semmit csinálni, ha meg idegesíti, akkor azt kell csinálni, hogy az egyik kezedet a popójára rakod, a másikat a nyakához, lefekteted a lábadra, és fel-fel emelgeted a válladhoz gyorsan, hirtelen. Az én kisfiamnál bevált, nem ijed meg tőle, és elmúlik a csuklása.
2008. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én cicire tettem. Mostmár hét hónapos, már hagyom, hogy magától elmúljon, de mikor pici volt, olyan végeláthatatlanul tudott csuklani..
2008. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Azt mondjak hogy ha fazik akkor kezd csuklani
2008. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Szia!

Általában ha csuklanak zavarja őket a pisis pelus, cseréld ki és itasd addig amennyit ő kér!!!

2008. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig cicire tettem, a 2-3-dik korty után már el is múlik. Akkor szívtunk, ha pont evés után kezdett el csuklani és nem akart szopizni.

Nem kell vele foglalkozni, nekik nem annyira zavaró ez, mint ahogy mi hisszük :) Elmúlik magától.

2008. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert fúj a szél...

Elég fura válaszokat kaptál:-)


minden szakirodalom szerint teljesen normális, hogy naponta akár többször is, általában evés után nem sokkal csuklik a baba. Lányom 5 hós, és még mindig sokat csuklik.

Szóval az irodalom szerint nem baj, semmit nem kell vele csinálni, majd abbahagyja (elég kitartóan tudják csinálni:-)

Ha gondolod, tedd cicire, a ritmikus szopás szokott segíteni, de nem baj, ha csuklik:-) Lányom ha fekszik, az első pár csuklásnál előfordul hogy bukik, de aztán semmi baj-)

Szóval nyugi , ez nem probléma.

2008. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

TÉnyleg néha végeláthatatlanul és nagyon csuklik. Attól félek, hogy nagyon felkeveri a pici gyomrát és kijön amit megevett. Nagyon jó evő szerintem: 60-100 grammokat eszik, és 3-4 órákat alszik, és mindig kaja után csuklik.

Azért megnyugtató hogy mindenki szerint normális dolog és nem lesz tőle baja ha hagyom magától elmúlni.

Jó babázást mindenkinek!

2008. nov. 22. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Cebion cseppet adok neki a védőnő tanácsára.Nekem bevált.2-3 csepp elég.Kiskanálra teszem és lenyalatom vele.
2008. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Józan Paraszt ***** válasza:
59%
úgy van,adjatok gyógyszert a csecsemőknek barmok..sok idióta...
2013. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!