Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sok jót halottam a...

Nagyon sok jót halottam a Quinny Buzz babakocsikról, de nekem jobban tetszik a Quinny Speedi. Ez is van olyan jóü, mint a Buzz?

Figyelt kérdés

1. Quinny Buzz: [link]


2. Qunny Speedi: [link]


2010. júl. 25. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi: Szóval a Speedi is van olyan jó, mint a Buzz?
2010. júl. 25. 10:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Buzz 4 van, nagyon szeretjük. A hugomnak a 3as van, amit Te is belinkeltél, és sok baja van az első kerékkel. Szóval ha a Buzz mellett döntesz, mindenképp a 4 kereküt vedd szerintem.


íme: [link]


Tudom hogy nem pontosan ez volt a kérdés, de azért remélem nem haragszol hogy ezt leírtam. :)

2010. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok megbántani senkit, de szerintem ez a Quinny bizonyos körökben már státuszszimbólum, egyesek azért veszik, mert ez a menő, és nem hinném, hogy jobb mint az olcsóbb társai. Ez egy sport babakocsi, mi kerül rajta 100-120 ezer forintba?

Ha egy 120 ezres babakocsinak is gondok vannak a kerekeivel, én néznék egy olcsóbbat.

2010. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!