Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnád, hogy a gyerekednek...

Megírnád, hogy a gyerekednek a szobáját megcsinálni mennyibe került?

Figyelt kérdés

Ha van külön szoba,természetesen!

Írd meg a festést(hogy mennyi volt,és milyen festékeket használt a festő),és hogy honnan szereztetek festőt..stb.

Összeakarom írni egy baba teljes költségét..nem lesz még gyerekem,de kíváncsi vagyok,hogy a szoba mennyibe kerülhet.A berendezés költségét NEM kell leírni(tehát kiságy,játékok..stb.) nem kell,csak a festés meg az ablakok..stb.:)


2010. júl. 24. 21:47
 1/7 fotucsok ***** válasza:
56%
ezt nem nagyon értem... A festés ugyanannyiba kerül egy gyerekszobában, mint egy felnőttszobában. Szerintem ez teljesen szubjektív, hisz nem mindegy mekkora a falfelület, nem mindegy, hogy te festesz, vagy festőt hívsz. Mi kevertettük a festéket,mert készen ezt a színt nem lehet kapni, festőt hívtunk, a szoba kb 10 m2 és így 20.000 Ft volt.
2010. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a festést a férjem csinálta 14.000 volt a festék,fólia,festőhenger,lehúzó.Két színű a fal, alul zöld felül vanilia.macis bordür van,ami 7.500 volt,ez öntapadó.a festék dulux márkájú volt.ablakot nem kellett festeni,mert műanyag van, és padlószőnyeg, amit kitisztítottunk kölcsönzött kárpittisztítóval.
2010. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kérdezz egy szobafestőt!
2010. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel elözö evi festesböl maradt festek, azt hasznaltuk, tehat nem került penzbe. En vettem egy karnist, mert az eddig nem volt a szobaban, az volt 5000Ft.

De en sem egeszen ertem a kerdest.

Inkabb szobafestöt keress, aki kimegy, te elmondod mit akarsz es megmondja, hogy az mennyi lesz.

2010. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én arra lennék kíváncsi,hogy nektek...:)

nekem még nem lesz gyerekem.

2010. júl. 24. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi hőszigetelős alátét tapétát, erre fűrészporos tapétát tettünk a falakra (alátét tapétát nem mindre csak 2re), ezeket mi is festettük le, duluxból kevertettünk színt, + macis tapétabordűrt tettünk fel körbe, a plafon maradt fehér.

Így minden együtt kb 50 ezer Ft volt.

2010. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is megcsináltuk a gyerekszobát,amikor beköltöztünk,de baba még sehol sem volt.Nem rossz ötlet ha most megcsináltatod,csak unisex színekkel dolgozz,és még ne tegyél fel gyerekbordűrt,azt ráér akkor is.Csak hozasd rendbe h lakható legyen.

Mi narancssárgára festettük a falat,de nem kikevert festékkel,hanem diszperzittel,és nagyon sok színezőanyagot tettünk bele,így senki nem mondaná meg h nem egyrétegű festék (mi idegenkedünk attól a fajta festéktől).Előtte levakartuk az előző tulaj tapétáját,férjem újraglettelte a falat,lemázoltuk az ablakot,kifestett,mindent ő csinált.Egy oldalon fűrészporos tapéta van,a repedések miatt (társasházi lakás).A plafonra mintás álmennyezetet raktunk,díszlécekkel.A parkettára ráfért volna egy csiszolás,ez a közeljövőben lesz aktuális.Addig elfedtem egy szép szőnyeggel.Vettünk persze új függönyt is.

Az egész potom pénzből kijött,fogalmam nincs mennyiből,mert az egész lakást csináltuk akkor,talán úgy 20 e ft-ból.

Nagyon sok tényező befolyásolja h mennyiből jössz ki,pl. kell-e cserélni az ablakot,milyen burkolat van a padlón,kell-e festőt hívi,milyen festékkel csinálod,esetleg tapétát választasz inkább.Jó munkát!

2010. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!