Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz akkor ha babának nem...

Mi lesz akkor ha babának nem forralva adjuk a vizet?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem , mert a gyógyszerét vizzel kellett higitani, ami por volt és szuszpenzióra higittottam az előirás szerint, de csapviz volt ráirva, és lehet hogy forralt vizzel kellett volna?
2008. nov. 20. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
jah 2 hetes a baba
2008. nov. 20. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A bacik miatt írják, hogy fél évig legalább forralt vizet adjunk a babának.

De ennyitől nem lesz baja:-)

(és gondolj bele, hány baba felnő nem forralt vízen:-)

2008. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia biztos sokan lepontoznak majd, de én a 2. babámnál 2 hátig forraltam a vizet, utána egyáltalán nem.

Az üveget tisztítottam így, és havonta cseréltem.

Nem lesz tőle semmi baja.


Ja, és sokkal ellenállóbb, mint az első gyerekem, bár nem hiszem, hogy a 2 összefüggésben van.

2008. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszert és is mindig csapvízzel higítottam és nem lett tőle semmi baj.
2008. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is kisfiam fél éves koráig forraltam vizet. Ne aggódj ezen ,előre forralj fel több vizet és tedd kancsóba, aztán amennyire szükséged van az etetéshez annyit melegíts fel és kész.
2008. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hinném, hogy ennyitől bármi baja lenne. Egyébként mi sosem forraltuk a csapvizet, mert hihetetlenül gusztustalanul nézett ki. Én sem ittam volna meg, a gyerekeknek pedig végképp nem adnék belőle. Az Óbudai babavizet használtuk kb. 10 hópig, azóta bármilyen szénsavmenteset, aminek alacsony az összásványianyag-tartalma.
2008. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!