Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás csalánkiütésekre...

Allergiás csalánkiütésekre adhatok e neki calcium pezsgőtablettát?

Figyelt kérdés
16 hós kisfiamon csalánkiütések jöttek ki.Még nem sikerült kideríteni hogy mitől.Hétvége révén itt nincs gyógyszertár.Adhatok e neki calcium pezsgőtablettát?
2010. júl. 24. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet és őket kérdezd meg! Gyors és pontos választ kapsz!
2010. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan, mert az én 4 hónapos babámnak calcium injekciót kell innia a kiütésekre, 1 ampullát 1 nap alatt. a pezsgőtabi sokkal kevesebb hatóanyagot tartalmaz, legalábbis ami nekünk van itthon.
2010. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2010. júl. 24. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem is ampullás kalciumot kap csalánkiütésre.Adj nyugodtan.
2010. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pezsgőtablettát ne adj neki, csak a Calcimusc injekciót, ampullát
2010. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok.Utolsónak:de azt csak vény ellenében adhatják ki!Meg kell nézni,hogy mi van írva a pezsgőtabletta tájékoztatójára.Kérdezőnek:esetleg Fenistil csepped nincs otthon?Azt is lehet adni neki!
2010. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ca- Kid valcium szirup direkt gyerekeknek kiütésekre, nekünk ezt ajánlották a doki 16 hónapos lányomnak, recept nélkül adják.

Nem merném a pezsgőtablettát megitatni vele!

2010. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!