Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szépen tud már járni 10...

Ha szépen tud már járni 10 hónapos kislányom akkor mégis miért mindig csak mászni akar? Anyucik csinálja ezt még valaki babája?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzi, hogy a lába mennyit bír, valószínű még nem elég erős, hogy sokat járkáljon, így sokkal kényelmesebb másznia. Türelem.
2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiről nem fog lemaradni,nagyon jó érzi,h a mászás fontos dolog.Hagyd csak,majd sétálgat még eleget.ha neki jobb mászni,pláne 10 hónaposan,akkor hagyjad.
2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen az én fiam is ezt csinálta,és én nagyon örültem neki.addig másszon amíg csak van kedve,ha lehet minél tovább,ha már teljesen érezni fogja az egyensúlyát,és magabiztosabb lesz akkor ugy sem fog mászni,de jelen pillanatban az gyorsabb és biztosabb,had másszon csak nincs le maradva semmiről.
2010. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyedül jár, vagy fogod a kezét? Mert ha egyedül jár, valószínű, hogy érzi a fáradtságot, és azért vált át mászó üzemmódba..
2010. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Türelem tornaterem... hova sietsz? Még csak 10 hónapos! Ráér még szaladni eleget.
2010. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki....Ne is engedd menni,inkább másszon.A diszlexiás gyerekeknél kimaradt a mászás,most nagy korban mászatják öket.

Ugyhogy csak mászni-mászni-mászni!!!!!!!

2010. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hagyom én,azzal nincs gond,csak kíváncsi voltam ez miért van,és annyira egyértelmű, hát persze hogy elfárad. Én nem kínzom,tegye ahogy neki jólesik .
2010. júl. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!