Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki még nem ad tejet 16...

Van aki még nem ad tejet 16 hó körüli babájának?

Figyelt kérdés

Enyém 16, 5 hónapos, reggel, este (és délután, ha itthon vagyunk) cicizik.

Reggelihez szokott kapni kakaót, vagy gyümölcslevet de, ha kakaót kap, azt babatejből csinálom.

Szereti a gyümölcsturmoxot, pl uzsira a gyümölcs után, az szintén abből készítem.


Van egy 10 éves fiam, ő is csak 18 hónaposan kezdett feles tejet kapni, valahogy most sem célom előbb adni.


Ahogy olvasom a válaszokat, olyan UFO-nak érzem magam, mintha csak én nem adnék még tejet.


2010. júl. 23. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sűrű elnézést kérek,hogy nem a kérdésre válaszolok.

(Kérlek ne bántastok emiatt).

Milyen az a babatej?

Most vagy nagyon elsiklok felette a polcoknál, vagy tényle nem jártam olyan helyen ahol lehet kapni...vagy nem is így hívják,csak mindenki tudja hogy ez az...

2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Általában az egy éves kor feletti tápszereket hívják így,más az összetételük az van rájuk írva, hogy 1 éves kortó, 2 éves kortól.

Milupa: [link]

Humana-Junior Milk: [link]

Nestlé: [link]

Mildibé: [link]

2010. júl. 23. 23:57
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyobbik fiam 2 éves koráig szopizott. Addig egyáltalán nem fogadta el a bolti tejet, se a házit.Még kakaóként sem. Mikor befejezte a szopit akkor is kb fél év telt el mire megkósólta és azóta issza.Szóval nálunk a gyerek választása volt. (pedig tejfölt, sajtot és egyébb tejtermékeket mindig is imádta) Szerintem úgy csináld ahogy jónak gondolod. Ha nem akarsz még neki tejet adni, ne tedd, de már elmúlt 1 éves na meg a bolti tejek nem is olyan "erősek", szóval baja nem lenne szerintem. De mint mondtam, ahogy jónak érzed, másokkal meg ne törődj! :)
2010. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy korai UFO. :)

Én sem adok tejet a 16 hósomnak. Úgy vettem észre, hogy a tejtermékektől megy a hasa, kiütései lesznek. Úgyhogy ezért nem kap. Majd talán 2 éves kora körül. Addig meg marad a tápszer.

2010. júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én se adok tejet a lányomnak, majdnem 20 hónapos.
2010. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én adnám neki a tejet, de nálunk a kislányom az UFO... :-)

Nem issza meg semmilyen formában.

Marad a tápszer jobb híján.


17 hónapos

2010. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
14 hós a lányom és még szopizik reggel és este. Én úgy tervezem, hogy amíg van tejcsim, addig nem adok neki bolti tejet. Félek a tehéntejtől, mert a lányom sorozatban kihányja a joghurtokat, tejpépeket, tápszereket (volt, hogy pótlásként néha szükség lett volna rá), így lehet allergia van a háttérben. :S
2010. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos a kislányom, nem kap tejet, mert allergiára hajlamos, 2 éves koráig biztosan nem, most még szopik, és HA tápszert kap mellé.

azt hogy még szopik, már nem is merem mondani senkinek, mert idiótának /szegény szerencsétlennek kijáró tekintetet kapok érte. :))))

2010. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta, nem is gondoltsm, hogy ennyien vagyunk.
2010. júl. 25. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!