Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fözni a babáknak 2-3...

Lehet fözni a babáknak 2-3 napra elöre? Mármint ma föztem neki, holnapra, és esetleg holnapután is adhatok neki, mert lett annyi? Hütöbe tenném. Csak azért, mert szomb, vas. Nem lesz idöm neki fözni.6,5 honapos

Figyelt kérdés
ja még egy másik kérdés is lenne?mi a különbség az között,hogy fözöm vagy párolom a zöldségeket?a fözni,felrakom edénybe,meg viz,lefedem és fözöm.és a párolás?
2010. júl. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig előre főzök, és megkapja másnap és harmadnap.

Párolás, saját levében fő meg, fedő alatt.

2010. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindig több napra főzök, az elejétől fogva.

Ha párolod akkor nem öntesz rá vizet, max egy keveset, saját levében párolódik meg, fedő alatt ez is.

2010. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én harmadnap már nem merem odaadni, de én is előre főzök, csak nem 3 napra, hanem 2-re.
2010. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másnap még oda lehet adni hűtőből, de a többit inkább kiadagolva tedd a mélyhűtőbe és onnan vedd le ha később is fel szeretnéd használni!

Ha most van időd, akkor szerintem csinálj több félét (egyszerűeket), tedd el kis adagokban és így akár egy-két hétig is tudsz neki mindig levenni és változatos is!


A főzés-párolás kérdést már megválaszolták előttem :-)

2010. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én harmadnap is odaadom neki kajától függően.

Párolásnál néha teszek én alá még egy kis margarint vagy vajat, minimális vizet.

2010. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!