Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem ma sétálni egy...

Kivihetem ma sétálni egy hónapos babám? Egy fél órára gondoltam, eddig a teraszon levegőzött csak 20-30 perceket szép időben.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig kellett volna kivinni sétálni, olyan szép idők voltak! Nem tudom, nálatok milyen az idő, de ha olyan, mint nálunk (eléggé fúj a szél)akkor pont ma nem kellene. Én egynaposan már kivittem a lányomat a kertbe, egyhetesen már órákat sétálunk, mostanáig minden nap több órát voltunk levegőn, de ma én se viszem ki, akkora a szél. 4 hónaposak leszünk jövő héten.
2008. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd ki. Mi most voltunk és egész jó idő van. Még a nap is süt.
2008. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Eddig azért csak a teraszra vittem ki a kisbabám, mert védőnő és az orvosnő is ezt tanácsolta (eléggé óvatosak), s fokozatosan szoktattam a levegőhöz.

Itt nálunk szép idő van, süt a nap és nincs szél, úgyhogy ha jön a férjem, már megyünk is!!! Annyira be vagyok zsongva ettől, hogy csak na!!!

2008. nov. 20. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Remélem, jól sikerült a séta tegnap! Nálunk sajnos maradt a rossz idő, mi ki se mozdultunk... Na majd ma!:-))
2008. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hi! Köszi az érdeklődést, a séta remekül sikerült! A kisbabám már a lépcsőházban elszundított és végig húzta a lóbőrt. :-) Nekem is nagyon jót tett a kimozdulás! Tegnap (mikor írtál) megint csak a teraszon voltunk 20 percet, mert nálunk meg akkor fújt nagyon a szél. Ma hóvihar-szerűség is volt az előbb, így hát itthon bújunk. :-)
2008. nov. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!