Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Pampers active...

Használ valaki Pampers active girl pelenkát? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nézegetem a bugyipelusokat és most liberot tuti veszek, mert van kuponom. De a pampers milyen? 4-eset vennék a lányomnak. Milyen kiszerelésekben van és milyen áron? dm vagy rossmann-ban olcsóbb?
2010. júl. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi csak Pamperset használunk, bár többfélét is kipróbáltunk. Mondjuk a bugyipelus nálunk nem vált be, nekem elég kényelmetlen azt ráhúzni, miközben kislányom egyfolytában feszeleg-tekereg, úgyhogy maradtuk a tépőzárasnál.

Szóval szerintem jók. Próbálj ki egy kisebb csomaggal, úgyis csak az alapján fogod tudni eldönteni nektek megfelel-e vagy sem.

2010. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is Pampersösek vagyunk, de egyszerűen a tépőzárasat már nem tudom egyedül ráadni. Szószerint nem engedi.Ezt meg mentében ráhúzom...vagy csak én gondolom így??
2010. júl. 23. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak pamperst tudok venni, mert semelyik másik pelust nem bírja afiam bőre, de szeretjük is nagyon.Szerintem nem drága, ha leosztod darabárra.Akcióban szoktam feltankolni, akkor egy 82-102dbos 3990.Rossmannba mindíb beakciózzák, meg tescoba.
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük a bugyipelust,de azért az nem úgy van,hogy "mentében ráhúzod",legalábbis én könnyebben ráadom a tépőzárast.Kicsit óvatosan kell ráhúzni,nehogy eltépd az oldalánál.
2010. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kislányom 15 hónapos. Pár hete vetem egy csomag rózsaszín Pampers-t, amiről most szó van.

Nagyon dekoratív, kétféle mintájú váltakozik a csomagban, pónis mindkettő.

Én könnyen ráadom a kislányomra, de nem könnyebben mint a tépőzárast, szóval ebben nincs különbség.

Nekem nem tetszik, hogy a használt pelenkát nem tudom rendesen összecsomagolni, mert nincs rajra semmi, amivel össze lehetne. Ellenben a Libero-nál van hátul egy kis ragasztószalag, ezzel össze lehet ragasztani.

Próbáld ki! Minőségre nagyszerű és valóban szép is. :)

2010. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan activ boy van, de nekem nagyon nem jött be, pedig pampers párti vagyok egyébként. Az a baj, hogy valahogy olyan hülye az alakja, hogy kilóg belőle a fél popsija, pedig nem egy dagadt gyerek. Én biztos nem veszek ilyet többet.
2010. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!