Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyet kapni Magyarország...

Lehet ilyet kapni Magyarországon? Link is van.

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik. Nektek?


2010. júl. 21. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na ennek is van ára!!Ebből már egy használt autót lehet venni!!
2010. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jaaa...pont azt mondta párom is, hogy ebből a pénzből, már használt kocsit lehet venni, amibe több gyerek is elfér:)
2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ez Amerikában, Angliában biztos jó...de itthon...háát...amúgy a többi gyerekkel mi van, ha az egyik bent ül?bicikliznek az anyuka után?
2010. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdező által megadott linken is lehet rendelni és ott 300.000 ft. Talán a minimanó kicsit mohó.....

Mondjuk szerintem így is drága, én nem látom, hogy annyira ki tudnám használni, hogy ennyi pénzt kiadjak érte.

2010. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ár: 479.990.- Ft. :DDDDDDDD


ez kell a sok sznob idiótának!! Éjjen!!! :D

2010. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is láttam már korábban ezt alinket, nagyon tetszett nekem is, de a férjem észhez térített és IGAZA van! A garázsban áll a bicóm, arra veszünk pár ezer ft-ért egy gyerekülést, letekerek a boltba, a kisfiam besétál a lábán, és a cuccot amit vettem szépen beleteszem a bicóm elején lévő kiskosárba, arra költeni sem kell mert van. Ez is csak egy olyan kiadás, amivel a tehetősebbeket el tudják csábítani, holott ha belegondoltok tökre fölösleges, mert meg lehet oldani máshogy is. Arról nem is beszélve h amíg átalakítom babakocsivá addig a gyerekem hatszor eltűnik. ettől függetlenül nagyon tetszik és a szívem szakad meg érte, de ha visszaszállok a földre és épp ésszel gondolkodom, akkor rájövök h ez csak zsebből pénzkihúzás, tök fölösleges.
2010. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mini-Manó Babacentrum

Nagy Lajos király útja 112, Budapest

+36-1-251-3126

minimano@minimano.hu

www.minimano.hu

2010. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ez valami rémes találmány már megint. Okosak akik ezeket kitalálják, tudják kitől lehet pénzt kicsikarni.
2010. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az ötlet remek, viszont az átalakítás szerintem nem olyan egyszerű. Ekkora babát pedig pedig már tényleg lehet rendes biciklivel is vinni. Szerintem túl széles a magyar járdákhoz és utakhoz.
2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nem Magyarországra való járgány. Biciklinek is túl nagy, széles, babakocsiról már nem is beszélve...nameg az ára....! Ennyi pénzért nincs is rajta napfénytető, és szerintem az ülés sem dönthető, szóval egyáltalán nem tartom jónak.
2010. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!