Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyet kapni Magyarország...

Lehet ilyet kapni Magyarországon? Link is van.

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik. Nektek?


2010. júl. 21. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik...
2010. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Aha, pont egy-két hónapja találtam rá én is a neten, nekem is nagyon tetszik!!! Szerintem lehet rendelni biztosan, csak elég húzós az ára. Sajna már nem tudom, hol találtam, de úgy rémlik, hoznak be Mo-ra is...
2010. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
huh, talán a minimanó honlapján láttam....talán...amúgy nem rossz, mondjuk nekem annyira nem jön be, nem vagyok amúgy sem egy biciklizős típus...:)
2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ilyet Magyarországon. Ha lesz is gondolom milyen árban. 100ezres nagyságrend... Nekünk a normál biciklin van a gyerekülés úgy bringázunk.

Ez valóban kényelmesebb, mert látom a gyereket, meg 3 keréken stabilabban áll meg közlekedik, de én nem vagyok ezeknek a legkorszerűbb járgányoknak a híve. Persze aki nem tudja hova tegye a pénzét meg fogja venni...

2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

második 14:38 vagyok


Húúúú azért erre nem gondoltam!!!! Fél milla az ára!!!

Na ennyiért nem kellene!!!

2010. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ott az ára, FÉL MILLIÓ FT.
2010. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
praktikus hogy át lehet alakítani babakocsivá, mondjuk az más kérdés, hogy ekkora gyereket én nem tennék már babakocsiba...
2010. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
itthon szerintem annyira nem lehet kihasználni...legalábbis ahol mi lakunk...bicikli út nincs, a járda túl keskeny lenne hozzá, max ha sűrűn járnánk a margit szigetre, vagy mitudomén...de inkább sétálósak vagyunk mint biciklizősek...fél millióért, meg nem éri meg szerintem!
2010. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!