Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van, hogy egy újszülö...

Mikortól van, hogy egy újszülött már nem csak alszik és eszik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az infacol szerintem is olyan, mint halottnak a csók. Mi többmindent kipróbáltunk, a nagyfiamnak anno a Gripe Water jött be, a kicsinek, aki most 4 hós az Espumisan csepp. Próbálkozzatok ezzel-azzal, hátha valamelyik bejön.

JÓ babázást!

2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok, akinél a 10 nap után szűnt meg az egész napos alvás kb. Nem úgy értettem, hogy "elvolt", hogy nem sírt! Hanem hogy nem aludt!!! Hónapokig alig láttam ébren úgy, hogy nem sír! Csak akkor nem sírt ébren, amikor épp evett :(

Most 9 hónapos és egész sokszor elvan ordítás nélkül. De még mindig előfordul, hogy ordít és nem tudom miért :( Kitartás :( Nem bukós? Az enyém azért se bírt aludni, mert folyton jött vissza a kaja...

2010. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!