Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pihenőszék, amit...

Van olyan pihenőszék, amit vízszintes helyzetbe lehet állítani?

Figyelt kérdés
Második babánk érkezik, így elég sokat raknám bele, hogy velünk lehessen ha nem alszik. Viszont jobban örülnék neki, ha vízszintes helyen feküdne a pici ha véletlenül elalszik.
2010. júl. 20. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk olyan van.én a sparban vettem 4 ezerért,de ezen nincs játék,viszont fokozatmentesen állítható teljesen vízszintesig.néz körül, biztos van olyan is, amin játék is van, és dönthető is.
2010. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Brevi van, ennek a láb és fejrésze is nagyon sok pozícióba állítható. Mi nagyon sokat használtuk mindkét gyereknél. Jókat aludtak benne. És olyan jó magas az oldala is, hogy nem tud kifordulni belőle. Anno az Outlet centerben vettük nagyon akciósan 15e-ért. Brendonban 20 fölött volt.
2010. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Nattou van.

[link]

Szokott benne aludni a babánk és később ebben is etettem. Vízszintestől teljesen ülő fokozatig állítható.

2010. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tőlük rendeltem a zsiráfos pihenőszéket. Jó nagy, fokozatmentesen állítható és teljesen laposra összecsukható ha utazáskor vinnétek esetleg valahova. [link]
2010. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!