Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes babakocsit felújítani?

Érdemes babakocsit felújítani?

Figyelt kérdés

Ti csináltatok már ilyet? Van egy régebbi-de még jó állapotú babakocsink(abc design 3 kerekű), csak a huzata már elég kopott, csúnya.

Szerintetek szebbé varázsolhatnám, ha varratnék rá új huzatot, vagy nem érdemes vele vesződni?

Milyen anyagot nézzek hozzá?


2010. júl. 20. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs pénzetek újra, akkor mindenképpen szebb lenne új huzattal. Én nem csináltam ilyet, de jól hangzik...
2010. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg is varrónőnél van a mózesünk! :) Ajándékba kaptuk, de ott kislány volt, mi meg kisfiút várunk és hát a belseje rózsaszín volt... Egyébként nagyon szuper a kocsi, de nem szeretném rózsaszínben látni a kisfiamat, illetve magyarázkodni, hogy nem lányunk van. Nekünk a bébiplüsst ajánlották, meg a kordbársonyt. Végül az utóbbinál maradtunk. De nekünk csak a belseje lesz ilyen! HA neked a külsejét is át kell varrni, akkor valami orkános anyagot kellene beszerezned, hogy ne ázzon át, ha esik az eső.
2010. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!