Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. augusztusában született...

2009. augusztusában született babák anyukái. Mit tud a babátok? Miket eszik? Mond szavakat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 12:09
 1/9 Bea24 ***** válasza:
Szia! :) Augusztus 6.-án született a kislányom. Nagyon gyorsan mászik már, 2 hete feláll, egy két lépegetést is megtesz. Szereti a zenét, táncikál, ha meghall vmi dallamot, vannak kedvencei is, rázza a kis popóját :) Mindent eszik, amit mi is, de van, hogy még külön készül neki a menü. Mond szavakat is, mama,papa, baba, apa, anya, labda, lámpa, hinta, mamam(hami), tente, vava(kutyus), kb. ennyi, na meg a hablatynyelv. :) Az nagyon megy. Hisztizni is nagyon tud, de általában akkor, ha fáradt, vagy éhes, tele a pelusa. Nagyjából ennyi! És a Te picúrod??? :)
2010. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Augusztus 11.én született 2830gr 21cm most már több mint 11kg 80cm.Tápszeres.

Kúszik ezerrel 9 hónapos kora óta. Felállni már elég korán 8 hónapos kora óta tud de csak bútor mellet lépked vagy ha a kezét fogják. Táncol és popot ráz Szavakból csak a mama papa és a babát mondja de állandóan jár a szája. Hisztis ő is és akaratos nagyon:)) Pápát integet megölel puszit ad de csak nekem apának nem jár puszi. Nagyon anyás, és utálja ha pelenkázzuk. Imád pancsolni. Azt eszi amit mi. De sajnos csak nagyon keveset belőle nem hajlandó megenni egy teljes értékű étkezést se főtt ételből se gyümölcsből se tejpépből így mindig eszik utána tápszert is. Inni nem hajlandó max. napi 0,5dl ami nagyon kevés...

Olyan hihetetlen, hogy nem soká 1 éves lesz..Tavaly ilyenkor még a pociban volt...Úgy repül az idő:)

2010. júl. 20. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:

augusztus 3-án született tavaly a kislányom. Valóban nagyon hamar elment ez az idő, olyan értelmes kiscsaj lett belőle, hogy csak ámulok néha:) a mozgásban ő is ott tart, hogy feláll kapaszkodva, ha fogjuk a kezét szépen sétál, épp tegnap volt hogy nem lehetett "lelőni" körbe-körbe kellett sétáltatni az udvaron, annyira élvezte:)

mondani még nem mond semmit, de minden hangot utánoz! Legyen az kutyaugatás, köhögés, tüsszögés, mérgelődés, nevetés, motorzúgás, bármi, mindent megpróbál utánozni.

12 kg, 3670-nel született és 57 centivel. Most olyan 84 centi lehet kb.

Csak azt a kaját eszi amit mi, a reggeli/esti tápszeren kívül. Nem hajlandó megenni a babakaját, habár mindig is nagyon jó evő volt. De most már csak a mi tányérunk tartalma kell neki. A pelenkázás nekünk is kész tortúta, már csak ha közelítünk a pelenkázóhoz hiszti van. A


Jó egészséget mindenkinek.

2010. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Augusztus 11-én született az én kislányom is.10 hónapos kora óta megy egyedül,most már nagyon ügyesen.Mondja,hogy hoppá,apa,baba és a sok baba nyelv.Imádja a zenét,rázza a kis popóját.Integet,puszit küld,meg tudja mutatni,hogy hol van a buksija és a pocakja.Nagyjából azt eszi amit mi,bár még csak két foga van.Viszont a kiflit csak üresen hajlandó megenni.
2010. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aug.26-án született a kislányom.Kb 1 hónapja sétál,ha fogjuk az egyik kezét.Egész nap aktív,folyamatosan pakol,fél perc alatt lerendezi a lakást.Ki-be pakol mindent,műa vödörbe,tálkákba,pápázik,puszit ad,táncizik,utánozza a szelet,ventillátort/fújja a nyálát/,tik-takk-ot mond,baba,mama apa.Imádja a biciklit,de rajta ülni utál,inkább "megszereli".Mutatja az "okos fejét",lábát,hasát,kezét,haját,fülét.Imád kukucsolni,és az "elkaplak"-ra totál beindul:))Viszont nem jó evő,inkább gyümölcsöt,tejterméket szeret,tápszeres.78 cm,9,20 kg.Éjjel sokszor ébred,cumival visszaalszik.Nagyon anyás,idegenekkel nem barátkozik.
2010. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bea24 ***** válasza:
Nagyon édesek ezek a kis csibészek. :) Az első vagyok. Azt lehagytam, hogy ő is nagyon utálja a pelenkázást, úgy kb egy hónapja van herótja tőle. Pápát int, puszit küld, nagyon nagyon bújós, engem is és az apukáját is szétcsókol. Mondja, hogy tiktak az órára, ha megkérdezzük, hogy hol a lámpa, fogacska, fülecske, orra, szeme...stb. megmutatja. Ő is utánozza a hangokat, brümbrüm, hoppá, ajjjajaj...stb. :D Olyan édesek. Linkelek be képet, ha van kedvetek, ti is mutassátok meg a szemetek fényét. :) Kíváncsi vagyok nagyon. :)
2010. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bea24 ***** válasza:
[link] Ja, és 9360gr éss 74 cm :)
2010. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bea24 ***** válasza:
az előző link nem jó [link]
2010. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok,augusztus 7-én születtünk,igazi csibészek vagyunk,két szót ismerünk,az egyik testvérünk beceneve Be-Be (Bettinek hívják) és a másik a nem,ja és saját nevünk egoista módon.Irány a konektor,ezerrel belenyúl és közben mondja,hogy Ganga (Hanga) nem-nem.Ezen kívül semmit nem mond,se apa,se mama,papa.Viszont a mozgásfejlődése sokkal gyorsabb,a kúszás kimaradt,nyolc hósan felállt,nyolc és fél hósan mászott,onnan pár nap múlva kiült,tíz hósan tette meg az első lépéseket és pont öt napja gyönyörűen jár.Imád táncolni,tapsolni,puszit adni,dobni,pápát inteni és a hét éves tesóval játszani,ő a mindene és jó nézni,hogy ennyire szeretik egymást.Eszik szinte mindent,amit mi,nyolc fogával mindent el tud rágni,szopizik még,de már csak inkább cuminak,nyugtatónak használja,mellette reggel és este tápszert is kap.Kétszer alszik még,egyet délelőtt,egyet délután.Vidám,barátságos kislány.
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!