Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes baba mennyiszer kakil?

Hat hetes baba mennyiszer kakil?

Figyelt kérdés

36 hetre szuletett a babam. Most hat hetes.

Par napja csak cicibol eszik igy nem tudom mennyit ,de azt vettem eszre ,hogy csak nyom, de nem kakil.

Vegigszenvedi az ebrenletet. csak nyom , de semmi.

Probaltam a lazmerovel segiteni, kicsi kaki kijott , eleg hig volt, es zold, de az amiatt, mert egyszer egy nap adtam neki tapszert is. de meg utana is nyomott.

Hogy tudnek segiteni? Egyebkent amikor uvegbol itta az anyatejet, majdnem minden harom oraban volt szeklete.

Lehet nem eszik eleget? Kamilla tea hallottam segithet, filteres jo?


2010. júl. 19. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnek,amikor csak szoptattam,volt,hogy napokig nem volt széklete és ez teljesen normális! Mondjuk 4 nap után már adtam neki kamilla teát,szerintem a filteres is jó,de ne áztasd sokáig.Ha csak szopik,akkor nem hinném,hogy erőlködik a kakival,hisz teljesen híg,semmi szilárd nincs a hasában,mitől lenne szorulása?Ne ijedj meg,és ne hőmérőzd,mert rászokik a végbele,és bajt okozhat,elrenyhülnek a záróizmok.
2010. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok.Ha nincs széklete,az azt jelenti,hogy 100 %-ban felszívódik minden csepp anyatej!
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez normális az anyatejes babáknál!Az hogy nyom, azt jelenti hogy a gázokat dolgozza ki a beleiből!Nem minden esetben kakit!Az anyatej jobban felszívódik mint a táp, így nem minden nap van széklet!Van hogy 2-3 napig sem!A nehéz pukizásra "sok erőlködésre"Adj neki espumisan cseppet!Nekünk bevált, és nyugi ha nem sír evés után, és nem fogy akkor elég neki a cici!!A fiam épp 6 hetes, 37 hétre született, és csak cicizik, és ő is sokszor csak nyom, de csak a szelek jönnek!
2010. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!