Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves nagyfiam véletlenül...

3 éves nagyfiam véletlenül megütötte a 2 hós kisfiam buksiját. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Elég rendesen sírt szegénykém, és azóta úgy érzem a kutacsa nagyon be van esve. Viszont csak ülő helyzetben, vagy a karomon. Próbáltam itatni, etetni, aztán helyrejött, most (kb 2 órával később)megint így érzem. Segítsetek, nagyon aggódom. Inni nem akar már, fekve szinte nem érezni. Védőnőm szerint (telefonban) nincs baj.

Sose éreztem még ilyet nagyfiamon sem.

Amúgy semmi baja, ugyanúgy érzi magát, mint eddig.

Túlaggódom???


2010. júl. 18. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. 10 éves voltam mikor a testvérem szültett, pár hetes volt amikor fel akartam venni és beütöttem a kutacsát a szerénybe (felcsukható ágyon feküdt). Én akor nem tudtam, hogy ott van a kutacs. Semmi baja nem lett. Ma 25 éves közgazdász :-))


Ha ülve be van esve a kutacsa az nem gondd egyébként, és nem is utal vizhiányra sem. Én is aggódva kérdeztem a dokit mikor ilyet tapasztaltam és kinevetett. Azt mondta dr. Spock óta fejlődött az orvostudomány!!!

2010. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál, kicsit megnyugodtam már.

Érdekes, én még ilyennel nem találkoztam, pedig itt a 3 éves nagyfiam is.

Most evett egy kicsit (tápszert ugyan), és szinte már ülve sem érezni, de ezelőtt is így volt.

Félelmetes, az biztos.

Meg az is érdekes, hogy a mostani 2 hetes nagy melegben egyszer sem volt beesve neki fekve sem, pedig lehetett szomjas, most meg igen. Biztos csak véletlen, és nem függ össze a "kis balesettel", szerintem a sírás miatt volt. De akkor most ennyi idő múlva, miért érezni?

Na mindegy, remélem csak annyi az egész, hogy ő ilyen alkat.

Azért ha addig nem is, csütörtökön megmutatom a védőnőnek.

Köszönöm mégegyszer.

2010. júl. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!