Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet észre venni, hogy...

Hogy lehet észre venni, hogy a baba már beérné a 4 óránkénti etetéssel?

Figyelt kérdés
Valamikor kibírja a 4 órát valamikor 2 óra múlva is ordít.Ti,hogy döntöttétek el,hogy akkor most 4 óránként vadtok?
2010. júl. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Jelez, ha éhes. van, hogy 3 van, hogy 4 óránként eszik. Sokáig szigorúan, szinte percre pontosan 3 óránként kapott, most már 9 hónapos, hagyom, hogy Ő döntse el.
2010. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Igény szerint kap enni. Ez azért is van, mert nem is eszik mindig ugyanolyan mennyiséget, így természetes, hogy néha két óra múlva már éhes, van amikor meg 4 órát is simán kibír.
2010. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak erdekes a viselkedese kb 8 hetes kora ota, most 5 es fel honapos. En 4 orankent etetem reggel 8, delben 12, delutan 4 es este 8. Ha nem igy tennem akkor 5 sot 6!!! orankent enne. Meg csak anyatejet+tapszert kap. 200ml alkalmankent de van, hogy csak 180ml iszik meg. Fuggetlenul mennyit eszik akkor sem jelzi, hogy ehes igy kenytelen vagyok 4 orankent megetetni mert azert megsem hagyhatom, hogy 2-szer vagy 3-szor egyen egy nap. Az ejszakat altalussza, nem ertem, hogy eleg ez neki. :(
2010. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!