Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiskanál vizet szoktatok...

Hány kiskanál vizet szoktatok adni a babának alkalmanként?

Figyelt kérdés
Egyébként anyatejet szopizik, nem akarjuk cumisüveghez szoktatni. Nekünk naponta 3-szor 5-8 kanállal fogad el utána fintorog és kifolyatja.
2010. júl. 17. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
anyatejes babának nem kell víz HA igény szerint van szoptatva. Ki ne találjátok már hogy ilyen kánikulában kibírja folyadék nélkül az a baba aki csak 3-4 óránként van szoptatva. És ha nem igény szerint van szoptatva, akkor el kell hogy fogadja a vizet. Egy két hónapos baba íz érzéke még nincs elrontva, miért kérne bármi ízesített dolgot? vagy ő mondja, hogy anya, teát kérek, 2 cukorral???
2010. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
3 hónapos lányomnak én is adok vizet és teát is. Ebben a melegben rendesen rácuppan a vízre és 40-50 ml-t is megiszik. Jól esik neki, eiatt nem vonom meg tőle, a folyadék nem árt. Ja és cumisüvegből. Szerintem nyugodtan add neki abbol te is míg kicsi, nem hiszem hogy nagyon hozzá szokna.
2010. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kamillateát kap, cukor nélkül. tehát nem, nem két cukorral, cukor nélkül, ahogy írtam is. egyrészt a vizet nemigen issza meg, másrészt pedig elég szorulásos és ezen segít a kamillatea. ezt cukor nélkül is megissza.
2010. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!