Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiskanál vizet szoktatok...

Hány kiskanál vizet szoktatok adni a babának alkalmanként?

Figyelt kérdés
Egyébként anyatejet szopizik, nem akarjuk cumisüveghez szoktatni. Nekünk naponta 3-szor 5-8 kanállal fogad el utána fintorog és kifolyatja.
2010. júl. 17. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi idös a babád?
2010. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én a teát ( nem adtam nekik vizet) cumisüvegből adtam nekik,és nem szoktak le a szopásról,mert az nem "étel",mint az anyatej. Mindig annyit ittak,amennyi jól esett nekik.
2010. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Sehányat. Csak szopizik. Anyatejes babának nem kell víz, az anyatej étel és ital egyben.
2010. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
ebben a nagy melegben igenis kell pótolni vizet, mert ők is izzadnak. az én lányom 2 hónapos, de nem győzöm itatni. annyiszor nem etethetem, ahányszor plusz folyadék kell neki. szegényem úgy szokott izzadni. mondjuk én cumisüvegből szoktam teát, cukor nélkül, a vizet nem issza meg. jobban elfogadja, mint kanállal. napi 70ml-t szokott meginni teából a normál adag tej mellé. ennyit inkább csak nagyon meleg napokon, különben nem kíván ennyit.
2010. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy annyiszor nem etethetem? Annyiszor etetem, ahányszor megkívánja. Ettől csak több lesz a tejem. Az első tej amúgy is hígabb, szomjoltó. Plusz vízre nincs szüksége a szopós babának.
2010. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
mert ilyenkor nem tápanyag kell neki több, hanem folyadék. ezért adok neki pluszba, mert sokat izzad. etetés után fél órával nem tud újra annyit meginni, ami elegendő folyadékot biztosít. főleg most, hogy ilyen sok napja rettentő hőség van a lakásban is.
2010. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Második babám 5 hónapos. 6 hónapos korukig csak anyatejet kapnak. Mindenki túlélte...:)
2010. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5 hetes múlt, de teát nem akarunk neki adni
2010. júl. 17. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Az elsö vagyok,ha nem kell neki ne eröltesd különben 6 hónapos koráig elég az anyatej ,abba benne van minden ami kell neki!
2010. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos, nem adtam neki még teát. A Jana babavizet adom neki, megissza szerencsére, napi 3-4 dl elfogy ebben a melegben! Első perctől kezdve tápszeres pótlást kap cumisüvegből, nem szokott le a szopásról, még most is szopik! Nekem is mondták a kanalat, poharat, de jobbnak láttam a cumisüveget, nem nyel annyi levegőt, neki is könnyebb így! Pohárból is ügyesen iszik, de ő már pépes ételt is eszik. De aki csak anyatejes, elég az anyatej, de ha a baba igényli adhatsz neki vizet (baba vizet, vagy felforralt majd lehűtött vizet is). Nekem is mondták a teát, de én inkább vizet adok neki, jobb nekik a víz!
2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!